Kosmetyki

31
mar
2020

Odżywki koloryzujące #MyDentity

Wiosna to czas na zabawę kolorem i odmianę wizerunku. Pobaw się kolorem włosów – zadanie ułatwią ci odżywki koloryzujące #MyDentity.  

30
mar
2020

Germaine de Capuccini z nową serią przeciw zmarszczkom

Coraz większa świadomość w kwestii pielęgnacji twarzy, prewencja anti-aging, wybieranie najlepszych kosmetyków i częstsze odwiedzenie profesjonalnych gabinetów. Wniosek nasuwa się sam – kobiety nie chcą się starzeć!

26
mar
2020

Krayna. Zregeneruj cerę po zimie!

Wiosna to czas odnowy dla skóry. Potrzebuje ona nie tylko słońca, ale także wsparcia w postaci unikalnych kosmetyków. Zwłaszcza teraz. Takie są wegańskie produkty by KRAYNA.  

25
mar
2020

Nocna regeneracja skóry – kremy i maski na noc

Krążenie spowalnia, wolniejszy jest także oddech, odpoczywa nasza psychika. Mogłoby się wydawać, że noc to czas, kiedy cały organizm wypoczywa. Dla naszej skóry jednak ta pora jest szczególnie intensywna. Tkanka pracuje przez całą noc, najsilniej wytężając się między 2 a 3 w nocy. To dla niej czas...

4.8

2

4.9

2

19
mar
2020
1

Zrób aloesowy płyn antybakteryjny w domu

Gdy w sklepie pustki, możesz wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie przygotować płyn antybakteryjny. Przyda ci się spirytus i żel aloesowy Holika Holika.   

13
mar
2020

Jak dobrze myć dłonie? 10 zasad

Ostatnio wiele się mówi o myciu rąk i pewnie większość osób wie, ja robić to dobrze. Jednak wiedzy i przypominania ważnych zasad higieny nigdy za dużo. Zatem jak dobrze myć ręce? Przeczytajcie.

02
mar
2020

Smog. Pielęgnacja w zanieczyszczonym środowisku

Ogromnym problemem współczesnego świata jest zanieczyszczenie środowiska, a o jego skutkach można byłoby pisać w nieskończoność… Smog jest szkodliwy dla całego organizmu – ma negatywny wpływ również skórę. Jak powinna wyglądać właściwa pielęgnacja, i jak chronić cerę przed szkodliwymi...

17
lut
2020

Drops – kolekcja lakierów tradycyjnych

Losuj i mieszaj do woli – wybierz własne 6 ml słodkiego szczęścia… i to bez dodatku cukru! Niewielkie opakowanie, szybkoschnąca formuła i pędzelek ułatwiający aplikację pozwolą ci uzyskać szybki i precyzyjny manicure gdziekolwiek się znajdziesz.  

07
lut
2020

Schwarzkopf beology Caviar – nowa linia kosmetyków

Włosy zniszczone potrzebują efektywnych składników, by odzyskać blask i witalność. Schwarzkopf czerpie je z głębin mórz, tworząc wyjątkowe formuły kosmetyków z linii beology.

04
lut
2020

Greenini – nowa marka ekologicznych kosmetyków

Greenini to nowa marka ekologicznych kosmetyków do włosów i ciała, która zawiera do 98% naturalnych składników. Są to niedrogie produkty, które zapewniają ukierunkowany efekt.