Kosmetyki do stóp SheFoot w nowej odsłonie

Kosmetyki do stóp SheFoot w nowej odsłonie

Z okazji piątych urodzin marka SheFoot prezentuje się w nowej odsłonie – kosmetyki są nie tylko w ładniejszych opakowaniach, ale także z ulepszonymi recepturami, dostosowanymi do nowego, restrykcyjnego prawa kosmetycznego. Eliminując niektóre składniki i przechodząc na bezalergenowe kompozycje zapachowe stworzono receptury, które minimalizują ryzyko uczuleń. Kosmetyki jednak nadal pięknie pachną, szybko się wchłaniają i zapewniają maksymalną funkcjonalność. Zwiększone dermobezpieczeństwo kosmetyków SheFoot potwierdzono w badaniach przeprowadzonych na najbardziej wrażliwej grupie kosnumentów produktów do stóp – diabetykach.

Nowe kosmetyki SheFoot to także jeszcze większa dbałość o przyrodę – brak składników odzwierzęcych oraz testowanych na zwierzętach (kosmetyki są wegańskie) oraz opakowania z materiałów pozyskiwanych z odpowiedzialnych źródeł (FSC).

Nowym elementem odświeżonej linii SheFoot jest także absolutna nowość na europejskim rynku – złuszczająca maska do stóp, której działanie ograniczone jest tylko do pięt.

fot. materiały prasowe


Po więcej kosmetyków do stóp zapaszamy do sklepu faceandlook.com

Foot Spa, cukrowy peeling do stóp z olejem winogronowym i migdałowym, cena 10,68 zł/125 ml

Udostępnij:
0