Krem BB z kwasem hialuronowym? HIT

Wydawało ci się, że połączenie pielęgnacji z podkładem nie jest możliwe? Krem BB w swojej formule udowadnia coś przeciwnego, w dodatku jego właściwości są wciąż ulepszane przez producentów. Co daje nam połączenie podkładu z kwasem hialuronowym? Dowiedz się więcej.

Kremy BB zachwyciły nas już wiele lat temu, ale ich właściwości z roku na rok są coraz lepsze. Połączenie podkładu z substancjami pielęgnacyjnymi jest pożądane przez naszą skórę, ale także przez delikatniejszy efekt krycia pożądany w trendach 2023 roku.

 

 

Dlaczego krem BB?

 

 

Krem BB to doskonałe zastępstwo klasycznego podkładu, ponieważ łączy on w sobie właściwości podkładu oraz kremu pielęgnacyjnego. Oznacza to, że stosowanie kremu BB daje nam pożądany efekt ukrycia niedoskonałości, po nałożeniu więcej niż jednej warstwy daje nieomalże tak mocny efekt jak klasyczny podkład. Dodatkowo jednak krem BB dostarcza naszej skórze właściwości pielęgnujących – dba o nawilżenie, zabezpieczenie czy dostarczenie witamin.

 

 

Dlaczego kwas hialuronowy?

 

 

Pierwsze nasze skojarzenie z kwasem hialuronowym to jego właściwości tak zwane „odmładzające”, jednak tak naprawdę kwas hialuronowy odpowiada przede wszystkim za nawilżenie cery, w konsekwencji odpowiadające za opóźnienie procesów starzenia się skóry. Ujędrnienie i nawilżenie to pozytywne skutki działania kwasu hialuronowego, na których zależy każdej z nas.

 

 

Kwas hialuronowy + podkład

 

 

Klasyczne kremy BB wzbogacone są o witaminy czy substancje nawilżające, ochronne, jednak rzadko zawierają kwas hialuronowy, który potrafi naprawdę zbawczo działać na skórę. Tę tendencję zmienia producent marki Paese ze swoim kremem BB zawierającym kwas hialuronowy. Co daje nam takie połączenie? Jest ono tak skuteczne jak klasyczny krem BB, jednak działa na skórę jeszcze bardziej odżywiająco, ujędrniająco i długotrwale.

 

 

Czy warto stosować krem BB z kwasem hialuronowym?

 

 

Formuła zastosowana przez producenta Paese to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują nawilżenia i odżywienia swojej cery, a jednocześnie na co dzień chcą dodać sobie naturalnej korekty niedoskonałości. W trendach 2023 roku stawiamy na naturalność i efekt glass skin, który możemy uzyskać właśnie poprzez stosowanie lżejszego podkładu bez pokrywania go pudrem. Możesz spróbować przetestować nowy, lżejszy look, tym samym dając wytchnienie swojej skórze. Zbliża się wiosna, a wraz z nią naturalny look będzie królował jeszcze bardziej :)

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów