Kulinaria i Podróże

Czerp inspiracje i bierz z życia więcej

20
sie
2019
1

Jesteś kierowcą? Prowadź w okularach!

Osoba ubiegająca się o uprawnienia do prowadzenia pojazdów jest zobowiązana do wykonania badań kontrolnych, wśród których znajdują się m.in. szczegółowe badania wzroku. Wizyta u specjalisty pozwoli ocenić jakość widzenia przyszłego kierowcy i w razie potrzeby dobrać odpowiednią formę korekcji. Czy...

19
sie
2019

Co jeść latem w pracy? Sprawdź pomysły na szybkie i smaczne dania

W tym roku wakacyjna pogoda nie zawodzi! Słońce i wysoka temperatura sprzyjają kąpieli w jeziorach czy morzu. Jednak upał jest zmorą, gdy przychodzi nam spędzać gorące dni w biurze. Mózg domaga się posiłku, o którym nasz żołądek ani myśli. Co jeść, gdy skwar nie odpuszcza?  

12
sie
2019

Warzywa i owoce mniej wartościowe. Co jeść?

Dziś musielibyśmy zjeść 15 marchewek, aby przyswoić taką ilość witamin i składników odżywczych, jaka znajdowała się w 3 marchewkach, które jedli nasi dziadkowie. Zawartość składników w owocach i warzywach zmalała na skutek niszczenia przyrody przez człowieka, a przede wszystkim sposobu uprawy. Z...

09
sie
2019

Weekendowy wypad na rowerze. Jak się przygotować?

Sierpniowe dni, choć coraz krótsze, sprzyjają rowerowym wycieczkom – zwłaszcza tym za miasto. Pola, lasy, malownicze wsie i miejscowości. Takim widokom warto poświęcić cały weekend. 

5

1

5

0

F&L BOX Be Organic – forever young

163,00 zł 116,00 zł

5

1

07
sie
2019
2

Lekko, zdrowo i na surowo. Wypróbuj przepis na śniadanie!

Miksujemy, blendujemy, robimy cuda z owocami i warzywami. Koniecznie na surowo! Wypróbujcie pomysła na lekkie, zdrowe i surowe śniadanie!

30
lip
2019
3

Lato zamknięte w słoiku. Wykorzystaj przepis

Delektując się świeżymi owocami czy orzeźwiającą cytrusową lemoniadą wielu z nas myśli o tym, aby zatrzymać czas i móc celebrować najcieplejszą porę roku jak najdłużej. Jak to zrobić? Proponujemy zamknąć lato szczelnie w słoiku i otwierać zawsze, kiedy za nim zatęsknimy.  

17
lip
2019
4

Semifreddo truskawkowe z migdałami w słupkach

  Lody to remedium na letnie upały, jednak czasem potrzebujemy odmiany. Zamiast klasycznych lodów można pokusić się więc o przygotowanie lodowego deseru rodem z Włoch.

16
lip
2019
1

Jesteś na diecie? Nie musisz rezygnować z grilla

Sezon grillowy nie musi wiązać się z rezygnacją z diety odchudzającej. Wręcz przeciwnie! Grillowanie produktów i potraw pozwala na przygotowanie potraw niskokalorycznych. Kwestia tylko tego, co na tym grillu się znajdzie.  

14
lip
2019
3

Książki na wakacje, które pozwolą oderwać się od rzeczywistości

Urlop do idealny czas, by przenieść się do świata bohaterów literackich. Przedstawiamy pozycje, które naszym zdaniem warto przeczytać podczas wakacyjnego wypoczynku.   

12
lip
2019
3

Dlaczego warto żyć na surowo?

Żyjąc w zgodzie z naturą żyjemy lepiej i dłużej. Rezygnacja z mięsa, pokarmów gotowanych, smażonych i pieczonych czy z żywności przetworzonej – to krok do wewnętrznej równowagi i samouzdrowienia.