Face&Look > ZDROWIE > Kultura

Kultura

Kobiece historie spisane przez życie

15
Maj
2018
1

Gwiazdy na koncercie jazzowym w modnej restauracji w Warszawie

Na kulinarnej mapie stolicy od kilku miesięcy istnieje miejsce, które przyciąga klientów nie tylko oryginalną ofertą kulinarną, stworzoną przez Jarka Walczyka, utytułowanego szefa kuchni i współwłaściciela Pink Lobster, ale też wydarzeniami muzycznymi.  

10
Maj
2018
2

Anna Samusionek w świetnej formie. Możecie sią z nią spotkać na warsztatach!

Anna Samusionek dała popis swoich umiejętności aktorskich na interaktywnych charytatywnych warsztatach z publicznością. Od lat nie była w takiej znakomitej formie!  

09
Maj
2018
1

Książkowy Zestaw Ratunkowy – pierwsza pomoc dla potrzebujących!

Dopadła cię nagła potrzeba czytania, a brak ci książki pod ręką? Od teraz to nie problem. W przestrzeni Warszawy znajdziesz Książkowe Zestawy Ratunkowe.

17
kwi
2018
7

Znamy zwycięzców II edycja konkursu Signature Photo Dishes

Obrady Jurorów II edycji konkursu Signature Photo Dishes odbyły się w pięciogwiazdkowym H15 Boutique Hotel przy ul. Poznańskiej 15 w Warszawie. Jury, w którego składzie znalazły się m.in. Lidia Popiel i Anita Sokołowska, wybrało zwycięzcę konkursu. Imponująca pula nagród trafi tym razem do...

5

0

12
kwi
2018
5

Konkurs: Czyste szumienie Kaliny może zabrzmieć w twoim domu!

KALINA, czyli Kalina Hlimi-Pawlukiewicz, to muzyk, aktorka, scenarzystka, improwizatorka. 22 września 2017 roku ukazała się jej pierwsza płyta – „Czyste szumienie”, która zebrała świetne recenzje. Tę płytę możecie teraz wygrać w naszym konkursie!

04
kwi
2018
0

KALINA w wywiadzie o muzyce, marzeniach i tym, co dobre. Plus niespodzianka!

Kalina to artystka młodego pokolenia i kobieta renesansu. Śpiewa, gra, komponuje. Można było podziwiać ją na deskach tetru i w filmach. Jednak naprawdę głośno zrobiło się o Kalinie, gdy ukazał się jej debiutancki krążek. A my mamy dla Was wywiad z artystką oraz do wygrania trzy egzemplarze płyty „...

12
mar
2018
2

Czy znacie KALINĘ? To kobieta renesansu, a o jej płycie robi się głośno!

Kalina Hlimi-Pawlukiewicz, pseudonim KALINA, to kobieta renesansu – muzyk, aktorka, scenarzystka, improwizatorka. Szerszej publiczności znana z ekranu m.in. „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz” czy „Pręgi”. 22 września 2017 roku ukazała się jej pierwsza płyta – „Czyste szumienie”, która zebrała...

05
lut
2018
4

Depilacja w sztuce, czyli kobieta w pracach Eweliny Skowronskiej

19 stycznia otwarta została w Tokio druga solowa wystawa artystki zatytułowana „Inner Moments”. Skowronska zaprezentuje na niej ceramiczne obiekty oraz serie nowych grafik, z których część została stworzona w trakcie rezydencji artystycznej w Womens Studio Workshop w NY w 2017 roku.

26
sty
2018
6

Myślisz, że jesteś kobietą liderem? Ciekawe, co na to inni!

Bycie liderem to nie kwestia płci, a indywidualnych zdolności – taka opinia przeważała wśród uczestników sondy ulicznej „Kobiece sprawy”. Impulsem do sprawdzenia opinii społeczeństwa na temat kobiet była zbliżająca się premiera 7. edycji Kalendarza Artystycznego Gedeon Richter „Kobiece sprawy”.

17
sty
2018
4

Pamiętacie Joannę Dark? W wywiadzie dla F&L artystka opowiada o sobie i o tym, co potrafi głos

Joanna Dark – aktorka i wokalistka. Debiutowała w musicalu „Metro”, w jego broadwayowskim składzie. Jej wizytówką jest głęboki, zmysłowy głos, który po premierze „Metra” w Nowym Jorku docenili krytycy „New York Newsday”: „Piękna, wysoka blondynka śpiewająca słodko i zmysłowo jak ...