Kwiat nocy, nowa kolekcja L’af na sezon jesień-zima 2019-2020

Kwiat nocy, nowa kolekcja L’af na sezon jesień-zima 2019-2020

Są takie momenty, kiedy kobieta potrzebuje poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Z pomocą przychodzi kolekcja marki L’af jesień-zima 2019-2020 stworzona przez projektantkę Allę Scurę. Twórczyni, zainspirowana życiem i stylem Poli Negri, przygotowała oryginalne, niepowtarzalne stroje. Powstały z myślą o współczesnych kobietach – żyjących pełnią życia, osiągających sukcesy oraz odczuwających satysfakcję na polu zawodowym i osobistym. Ich pełnię życia podkreślą odpowiednie ubrania, które dodają im charakteru i pewności siebie.

Kolory strojów w jesiennej kolekcji L’af zachwycają różnorodnością. Niezależnie od typu urody znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Fiolety, granaty, zielenie czy czerwienie, a także ponadczasowa biel i czerń w zestawieniu z oryginalnymi, finezyjnymi wzorami umożliwiają tworzenie niebanalnych stylizacji.

Sesja wizerunkowa do kolekcji „Kwiat nocy” została zrealizowana w klubie Metropolis w Warszawie, którego wystrój został zainspirowany filmem niemieckiego reżysera Fritza Langa „Metropolis”. Wnętrza idealnie wpisały się w temat sesji „Kwiat nocy”, ponieważ oba filmy łączy estetyka lat 20 i realizowano je w podobnym czasie, między 1925 a 1927 rokiem.

 

Fotograf: Malwina Sulima
Modelki: Julia Śmigielska / New Age Models, Klaudia Luczak / Uncover Models
Makijaż: Agnieszka Główczyńska
Fryzury: Michał Wawrzeniec
Stylizacja: Mateusz Kołtunowicz
Dyrektor Artystyczny: Rafał Tylicki
Produkcja: Rafał Tylicki Art & Creative


 

Po praktyczne i stylowe akcesoria zapraszamy do sklepu faceandlook.com

 kosmetyczka z motywem czarno-białej rozety. Cena 23,53 zł

 
Udostępnij:
0