Lifestyle

Jak rozpoznać produkty pseudoekologiczne?

17
lis
2017
4

Tak będą wyglądali nasi sportowcy w PyeongChang. Kolekcja od 4F

PKOI i marka 4F zaprezentowały kolekcję olimpijską na Igrzyska w PyeongChang 2018. Zawodnicy w biało-czerwonych barwach nie raz stawali na najwyższych stopniach podium. Ich sukces stał się inspiracją dla zespołu OTCF do zaprojektowania najnowszej kolekcji. 

16
lis
2017
1

Szczęśliwa siódma kolekcja Anna Yurek Design

Anna Yurek to polska projektantka mieszkająca na stałe we Frankfurcie nad Menem. Tworzy kolekcje limitowane, składające się z kilku modułów, kobiece i bardzo sensualne, dedykowane kobietom dbającym o detale stroju. Jest zwolennikiem Slow Fashion oraz recyclingu, tym bardziej w modzie.  

14
lis
2017
3

Czy wiecie, co robią gwiazdy w hotelach? My już tak!

Pod jakimi pseudonimami meldują się w hotelach gwiazdy? Kto potrzebuje specjalnego pokoju do zabiegów kosmetycznych? Dla jakiej piosenkarki pracownik hotelowy jechał 400 km po pizzę? Znane gwiazdy show biznesu mają swoje zachcianki, szczególnie jeśli chodzi o wyposażenie oraz zaopatrzenie...

13
lis
2017
1

Wkrótce poznamy Laureatki Plebiscytu Lady Business Awards 2017

Już 24 listopada 2017 r. poznamy zwyciężczynie Plebiscytu Lady Business Awards 2017. Nagrodzone zostaną kobiety, które z powodzeniem prowadzą własne firmy od co najmniej 15 lat. Organizatorem wydarzenia jest Lady Business Club Business Women Foundation oraz portal ladybusiness.pl.   

F&L BOX ULTRANAWILŻENIE

89,99 zł 79,99 zł

4.6

53

F&L BOX PIĘKNA CERA

110,00 zł 49,99 zł

4.8

106

4.7

56

08
lis
2017
2

Patricia Kazadi została Atomówką!

Świat trzech supersióstr Bajki, Bójki i Brawurki wywraca się do góry nogami. Na horyzoncie pojawia się czwarta Atomówka – Bombka – której głosu użyczy Patricia Kazadi.   

26
paź
2017
2

Otwarcie Drogerii Kosmeteria w Zielonej Górze. Zapraszamy!

Listopad wcale nie musi być ponury i nudny. W każdym razie my na to nie pozwolimy. W tym roku będzie dla nas i naszych Przyjaciół miesiącem niespodzianek i atrakcji!

20
paź
2017
6

Jak działa na nas czekolada? Bardzo dobrze!

To nie przypadek, że ludzie sięgają właśnie po czekoladę kiedy są w złym nastroju. Jej spożycie poprawia nasze samopoczucie za sprawą tryptofanu, czyli związku chemicznego odpowiedzialnego za  podnoszenie w mózgu poziomu serotoniny. Badania wskazują, że niekiedy sam zapach czy konsystencja...

19
paź
2017
5

Beauty Mania – event w Morągu!

Beauty Mania to cykl eventów, które będą się odbywały w całej Polsce. Eventy będą okazją do poznania nowości kosmetycznych i trendów oraz spotkania w gronie kobiet dbających o urodę i zdrowie. Teraz zapraszamy wszystkie Panie do Morąga!

19
paź
2017
2

Beauty Mania – event w Myszyńcu!

Beauty Mania to cykl eventów, które będą się odbywały w całej Polsce. Eventy będą okazją do poznania nowości kosmetycznych i trendów oraz spotkania w gronie kobiet dbających o urodę i zdrowie. Teraz zapraszamy wszystkie Panie do Myszyńca!  

13
paź
2017
2

Jedno państwo w jeden miesiąc? Kolekcja Moov. zakłada, że to potraficie!

Wstajesz rano, idziesz na trening, potem do pracy. Spotkanie za znajomymi, Net-flix i sen. Niby wszystko na swoim miejscu, ale ciągle Ci mało. Zobacz nową kampanię marki MUUV. i podejmij wyzwanie ONE MONTH, ONE COUNTRY. Tak to można żyć. Zwłaszcza w tych ubraniach.