Lifestyle

Jak rozpoznać produkty pseudoekologiczne?

26
wrz
2017
1

Supermodelka Plus Size – zobacz spektakularne metamorfozy!

W trzecim odcinku programu „#Supermodelka Plus Size” finałowa piętnastka została poddana metamorfozom wizerunku. Kulminacyjnym punktem było spotkanie uczestniczek ze stylistami fryzur, pracującymi pod okiem eksperta programu, stylisty marki KEMON, Klaudiusza Iciek „Claudiusa”.   ...

22
wrz
2017
9

Otwarty Festiwal Tortów Artystycznych kusi kulturalnych i kulinarnych

Tegoroczna edycja Otwartego Festiwalu Tortów Artystycznych odbędzie się już 23-24 września w warszawskiej Babce do wynajęcia. Finaliści  przygotują prace w czterech kategoriach: tort weselny, tort w stylu dowolnym, kwiaty cukrowe i małe formy. W niedzielę 24 września wystawa tortów otworzy się...

19
wrz
2017
5

Podsumowanie IV edycji Międzynarodowych Targów FIWE 2017. Jesteście ciekawi? Zobaczcie relację!

W dniach 9-10 września 2017 r., w Centrum Wystawienniczym Expo XXI w Warszawie, odbyły się największe w tej części Europy targi fitness & wellness – FIWE Fitness Trade Show.

14
wrz
2017
6

Torebka z klocków do zabawy... modą!

Czy jest wśród was ktoś, kto nigdy nie budował z klocków? Jednak projektanci z włoskiej firmy Vinyluse poszli o krok dalej – z klocków tworzą przedmioty użytkowe.

F&L BOX ULTRANAWILŻENIE

89,99 zł 79,99 zł

4.7

51

F&L BOX PIĘKNA CERA

110,00 zł 49,99 zł

4.8

103

4.7

55

11
wrz
2017
8

W grudniu wybory, a teraz przygotowania. Zobacz kandydatki na Miss Polski 2017

24 pretendentki do tytułu Miss Polski 2017 spędziły dwa dni w ekskluzywnej Rezydencji Miętowe Wzgórza pod Warszawą. Nie przyjechały tu jednak, by odpoczywać. Przez cały czas intensywnie pracowały przed aparatem i kamerą.

31
sie
2017
1

Co nowego u Margaret? Wydaje i śpiewa po polsku!

„Byle jak” i „Nie chcę” – Margaret zaczyna śpiewać po polsku. Na swojej nowej płycie umieściła dwa utwory właśnie w ojczystym języku. 

28
sie
2017
3

Squash ma konkurencję. Nowa dyscyplina podbija świat

Lekka rakieta jak w badmintonie, wygodny kort jak do squasha oraz piłka jak w tenisie i zbliżone do niego zasady - tak pokrótce można opisać najnowszą gwiazdę wśród dyscyplin, która trafiła do nas z Ameryki Południowej. Padel podbija serca zarówno zawodowych sportowców, jak i amatorów, a niektórzy...

10
sie
2017
6

Luksusowe dodatki pomagają dostać lepszą pracę?

Czy torebka od Prady, Louis Vuitton, kostium od Chanel mogą zwiększyć szanse na znalezienie lepiej płatnej pracy? Według informacji opublikowanej w Harvard Business Review, osoba w odzieży luksusowej marki ma większe szanse i jest lepiej oceniana niż osoba w markowej, ale nie luksusowej odzieży....

01
sie
2017
6

Wiesz, jak jeździć na rowerze? 6 zasad bezpieczeństwa

Lato to najlepszy sezon na rowerowe wycieczki. Kiedy na drogi masowo wyjeżdżają wielbiciele jednośladów, rośnie ryzyko kolizji. Radzimy, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo i z jazdy na dwóch kółkach czerpać wyłącznie przyjemność.

31
lip
2017
11

Bez przewodu i za darmo naładujemy telefon. Są już pierwsze punkty

Bez przewodu, łatwo szybko, przy filiżance kawy i zupełnie za darmo można naładować telefon. Właśnie pojawiły się bezpłatne punkty, które oferują bezprzewodowe ładowanie nawet tych telefonów bez wbudowanej fabrycznie możliwości ładowania indukcyjnego. Jak to działa i jak odnaleźć takie miejsca?