Lifestyle

Jak rozpoznać produkty pseudoekologiczne?

25
Maj
2018
1

Odkrywamy tajemnice perfum niszowych!

Z pewnością nie raz spotkaliśmy się z określeniem „perfumy niszowe” i nie do końca wiedzieliśmy, jak rozpoznać zapachy, które należą do tej rodziny. W przygotowanym przez nas poradniku znajdziemy odpowiedź na to pytanie i kilka innych – zobaczmy, co warto wiedzieć o perfumach niszowych!

22
Maj
2018
1

Pasjans, czyli rozrywka dla każdego

Nie ma chyba osoby, która choć raz nie zakosztowałaby przyjemności, jaką daje układanie sekwensów z kart w pasjansie. Rozrywka ta stała się popularna wśród francuskiej arystokracji, która w ten sposób próbowała zabić nudę.

17
Maj
2018
1

Wydarzenie Modne Miasto. Poznaj świat mody

Wydarzenie Modne Miasto jest formą konkursu dla młodych projektantów. Spośród 10, którzy dostaną się do finału, jury wybierze najlepszego.   

15
Maj
2018
1

Bieganie to za mało? Triathlon rozwija się w zawrotnym tempie!

Dla wielu pasjonatów biegania, którzy poszukują nowych wyzwań, triathlon wydaje się idealnym rozwiązaniem. Trening gwarantuje ogólny i wszechstronny rozwój, ale wymaga ogromnej dyscypliny, samozaparcia, długich przygotowań oraz ponadprzeciętnej kondycji fizycznej.   

10
Maj
2018
1

Znacie projekt Modne Miasto? Już niedługo wielka gala w Rzeszowie!

Już za kilka dni, bo 19 maja, w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, odbędzie się gala finałowa wydarzenia Modne Miasto. Będzie modnie, kolorowo i ciekawie.

10
Maj
2018
2

Anna Samusionek w świetnej formie. Możecie sią z nią spotkać na warsztatach!

Anna Samusionek dała popis swoich umiejętności aktorskich na interaktywnych charytatywnych warsztatach z publicznością. Od lat nie była w takiej znakomitej formie!  

03
Maj
2018
5

Zegarki komunijne w 2018 roku – jaki wybrać?

Pierwsza Komunia to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka, natomiast dla rodziny, wiąże się z koniecznością wyboru prezentu komunijnego. Pytanie „co kupić dziecku na komunię?” spędza sen z powiek wielu osobom.

03
Maj
2018
1

Miley Cyrus dla Converse. Zobacz, czy jej się udało

Miley Cyrus podjęła współpracę z Converse, a jej skutek to wyjątkowe buty i starannie opracowane do nich stylizacje. Jak wam się podobają?  

02
Maj
2018
1

Sportowe gadżety do telefonu

Dziś telefon komórkowy jest niezbędnym narzędziem niemal każdego człowieka. Służy nie tylko do prowadzenia rozmów, ale również m.in. do słuchania muzyki, oglądania filmów, czytania książek i robienia zdjęć. Można powiedzieć, że w telefonie zamkniętych jest kilka urządzeń na raz, co bardzo ułatwia...

02
Maj
2018
3

Minimalistycznie, ale bardzo kobieco. 4 zestawy inspirowane stylem Magdy Mołek

Jeśli lubisz jej styl i chciałabyś siię nim inspirować, przedstawiamy cztery zestawy, dzieki którym poczujesz się jak gwiazda telewizji – Magda Mołek.