Lifestyle

Jak rozpoznać produkty pseudoekologiczne?

11
cze
2019
2

Savoir vivre na siłowni, czyli zasady dla początkujących

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczyna się przygodę z ćwiczeniami, czy jest się już w nich zaprawionym, warto znać zasady korzystania z siłowni, by uniknąć niekomfortowych sytuacji i onieśmielającego lustrowania wzrokiem ze strony innych współtrenujących.

10
cze
2019
1

Charytatywny pokaz mody z gwiazdami w roli głównej

Gwiazdy coraz częściej uczestniczą w akcjach, które organizowane są z potrzeby serca. Niedawno osoby znane z ekranu i pierwszych stron gazet zaangażowały się w pomoc dzieciom – podopiecznym Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim. Face&Look objął wydarzenie patronatem...

08
cze
2019

Przepis na lekką sałatkę – w sam raz na lato

Kiedy robi się  ciepło, nie myślimy o sutym obiedzie czy gorącej zupie. Bliższe nam są wówczas lekkie posiłki, niekoniecznie ciepłe. Oto przepis na taki właśnie posiłek, czyli na sałatkę z kabanosami. –

03
cze
2019

Kevin.Murphy. Znasz kosmetyki? Poznaj ekoopakowania!

KEVIN.MURPHY to marka doskonałych kosmetyków do włosów. Jest to także pierwsza marka kosmetyczna na świecie, która tworzy swoje opakowania w całości z plastiku odzyskanego z oceanu. Niedawno jej twórca przyjechał do Polski.    

F&L BOX Be Organic – forever young

163,00 zł 116,00 zł

5

0

5

0

5

0

30
Maj
2019
2

Kruche ciasteczka à la lizaki na Dzień Dziecka

1 czerwca to święto wszystkich dzieci! By ten wspaniały dzień na długo pozostał w pamięci waszych pociech, przygotujcie dla nich coś specjalnego.  

28
Maj
2019
2

Makijaże gwiazd w Cannes. Możesz je powtórzyć!

Najgorętsze nazwiska, najpiękniejsze kreacje, nieustający błysk fleszy – oczy całego świata skierowane są w stronę czerwonego dywanu w Cannes.

28
Maj
2019
2

Piękno jest kobietą. Agata Buzek twarzą wystawy

Tej wiosny w Warszawie można oglądać wystawę „Piękno”, zrealizowaną w ramach cyklu fotograficznego „Projekt Kobiety” autorstwa Maksymiliana Ławrynowicza. Ekspozycja prac artysty w maju jest dostępna dla zwiedzających w Hali Koszyki, zaś w czerwcu w Galerii Przy Teatrze. Na wystawę składa się...

24
Maj
2019
8

Designerskie meble ogrodowe, czyli salon na świeżym powietrzu

Wiosna i lato to szczególny czas, który sprzyja spędzaniu chwil na świeżym powietrzu. Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na aranżację swojego ogrodu i tarasu.

22
Maj
2019
9

Co zrobić, by mama cieszyła się kwiatami jak najdłużej?

Dzień Matki to idealna okazja, aby obdarować mamę bukietem jej ulubionych kwiatów. Co zrobić, aby cieszyły one oczy jak najdłużej? Cóż, wiele zależy od gatunku, na jaki się zdecydujemy. Na szczęście wszystkie metody są niezwykle proste i do ich odtworzenia nie będzie potrzebna szczególna wiedza...

22
Maj
2019
9

Dzień Matki – wystarczy miły drobiazg

Dzień Matki to okazja, by pokazać mamie, że o niej pamiętasz, kochasz ją i jest ci bardzo bliska. W ten dzień możesz zabrać ją do teatru, ugotować dla niej obiad lub podarować jej coś miłego.