Face&Look > MODA > PORADY > ZDROWIE > Liquid Skin. Sprawdź jak działa i co możesz wygrać!

Liquid Skin. Sprawdź jak działa i co możesz wygrać!

Liquid Skin, wynaleziony i bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych, działa na zasadzie superkleju, tworząc na powierzchni rany przeźroczystą, elastyczną warstwę ochronną. To świetna alternatywa dla plastrów.

 
Liquid Skin wysycha już po minucie, skleja zranione miejsce i zatrzymuje krwawienie.  Pozostaje na skórze do 5 dni, wykruszając się w naturalny sposób. 

Dla małych

To doskonałe rozwiązanie dla najmłodszych już od 1 roku życia. Tradycyjny plaster może się zamoczyć, odkleić, zabrudzić, tymczasem Liquid Skin jest w 100% wodoodporny, a kleiste spoiwo chroni przed zabrudzeniem rany, więc pomaga zapobiegać zakażeniom. Klej nadaje się do stosowania w zgięciach ciała – na nadgarstki, kolana, łokcie czy palce, gdzie plastry z reguły bardzo długo się nie utrzymują. Nałożenie kleju jest zupełnie bezbolesne, a co najważniejsze – bezbolesne jest również jego usuwanie, klej sam się wykrusza i po 5 dniach nie ma po nim śladu. 

...i dużych

Zalety Liquid Skin docenią również dorośli. To świetne rozwiązanie dla aktywnych, kiedy potrzebna jest szybkie działanie i wygoda ruchu, oraz dla tych, którym niekoniecznie do twarzy z przylepionym plastrem :) Liquid Skin nie rzuca się w oczy – paniom nie zepsuje wieczorowej kreacji, a panowie nie będą się obawiali, że wyglądają niemęsko. 
Głównym składnikiem Liquid Skin jest cyjanoakrylat. Jest produktem przebadanym, posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Sprzedawany jest bez recepty. 
 

KONKURS filmowy "Świat bez plastrów"

Liquid Skin zaprasza wszystkie kreatywne osoby do wspólnej zabawy. Wystarczy:

1. uruchomić fantazję i kreatywność, wyobrazić sobie, jak mógłby wyglądać świat bez plastrów i jak Liquid Skin na drobne rany i skaleczenia może pomóc w codziennym życiu;

2. nakręcić o tym krótki filmik.

Do wygrania m.in. kamera GoPro Hero i głośniki przenośne JBL. Konkurs trwa do 09.09.2018 do godz. 24.00. Szczegóły znajdziecie tu: http://www.swiatbezplastra.pl/


fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Super sprawa dla małych ranek.