Face&Look > MODA > LOOKI

LOOKI

16
sty
2018
0

Nie musisz się ciągle określać i wpisywać w trendy. Kampania Parfois wiosna/lato 2018

Brak definicji jest moją definicją – to hasło kampanii Parfois, która każe nam się zatrzymać i pomyśleć nad sloganami, jakich używamy przez całe nasze życie.  

16
sty
2018
0

Makijaż karnawałowy według SinSkin w pięciu krokach

Karnawał, na który czekamy niemal cały rok, to czas szalonych imprez, a czasem… wielkich bali. Wraz z jego nadejściem coraz częściej zastanawiamy się jaki powinien być idealny makijaż na ten czas. Błyszczący z dużą ilością brokatu? Smokey eyes? A może szał barw? Stwórz razem z marką SinSkin...

15
sty
2018
5

M∙A∙C i nowa kolekcja Padma

Autorami kolekcji kosmetyków kolorowych coraz częściej są gwiazdy i znane osoby. Nie inaczej jest w przypadku nowej serii, którą promuje M∙A∙C Cosmetics. Marka wykorzystuje wizerunek znanej modelki.

15
sty
2018
6

Bunny the Star – garderoba szyta na miarę rytmu dnia

Marka Bunny the Star to kompleksowa odpowiedź na niemal wszystkie modowe potrzeby współczesnej kobiety. Propozycje marki zgrabnie łączą styl smart casual z bieżącymi trendami, budując codzienną garderobę. 

09
sty
2018
7

Pięć stylizacji, które zawsze sprawdzą się w karnawale

Mała czarna nigdy się nie nudzi! Nawet jeśli w grę wchodzi impreza karnawałowa. Zawsze na czasie, zawsze uniwersalna i w zależności od fasonu – pasująca każdej kobiecie.

08
sty
2018
4

So Chick So Freak, czyli dwie kobiety dla kobiet

Silna, dynamiczna, zdecydowana – taka jest kobieta, do której kolektyw So Chick So Freak kieruje swoją najnowszą twórczość. Projektantki, na różnorodność kobiecych osobowości, odpowiadają finezyjnymi materiałami, bogaty ornamentami i wyrazistymi krojami. Wszystko po to, aby zawsze iść...

04
sty
2018
2

Czas na białe szaleństwo. Zobacz inspirujące zestawy

Rozpoczęcie sezonu białego szaleństwa już niedługo. Czas przygotować stylizacje, dzięki którym na stoku poczujesz się wygodnie, ale także stylowo. Zainspiruj się gotowymi zestawami.  

28
gru
2017
3

Zimowy makijaż w kolorach znanych marek

Grudzień i początek stycznia to czas, kiedy mamy więcej niż zwykle okazji do spotkań z bliskimi i przyjaciółmi. Nie można więc zapominać o dobrym makijażu. Zobacz propozycje znanych marek i zainspiruj się ich propozycjami.  

27
gru
2017
5

Sylwestrowy look w czterech stylach

Sylwestrowa noc zbliża się coraz szybciej więc czas na obmyślenie noworocznej kreacji. Najważniejsze to żebyś przy wyborze kierowała się swoim stylem, nie warto przebierać się za kogoś innego. 

13
gru
2017
2

Opleć się nią zimą, bo do tego jest Oplotka!

Dla niej doba nigdy nie jest za krótka. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Lista to do zrealizowana z wielka starannością. A zaangażowanie w to, co robi widać w błysku jej oka. Kobieta, która łączy w sobie dużo więcej niż można się spodziewać. A czas dla siebie? Jest. I to nie byle jaki. Bo ona...