Maffashion: Za mocno stąpam po ziemi. Marzę, by skoczyć ze spadochronem

Maffashion: Za mocno stąpam po ziemi. Marzę, by skoczyć ze spadochronem

– Akurat w Łodzi mieliśmy tam wynajęte lokum podczas Fashion Week i po prostu z tej okazji zrobiliśmy zdjęcia. Wdrapałam się oczywiście na boso, buty były ubrane tylko do pozowania. Tam też taki efekt chcieliśmy uzyskać, że to jest bardzo wysoko. A tam u góry, jak już faktycznie weszłam po drabinie najwyżej jak się dało, to był bodajże taki przeddach, tam siedziałam na boso, czego nie widać akurat na zdjęciach – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Julia Kuczyńska Maffashion, blogerka modowa. 

Maffashion często pozuje do zdjęć, wspinając się na betonowe mosty, stalowe konstrukcje, parapety starych kamienic, fasady zabytkowych budynków i pomniki. Blogerka nie ukrywa, że marzy jej się czarno-biała sesja w sukni haute couture na dachu wieżowca na Manhattanie. 

– Uwielbiam wysokości i dobrze się na nich czuję. Na pewno nie mam lęku wysokości. Lubię ten efekt przestrzeni na zdjęciach i może to próbuję czasami osiągnąć. Po prostu może za mocno stąpam po ziemi, więc czasami ta wysokość mnie korci. Poza tym marzę, żeby skoczyć ze spadochronem, totalnie nie boję się wysokości – dodaje Julia Kuczyńska. 

Blogerka przyznaje, że podziela pasję brytyjskiej fotografki Lucindy Grange, która jeździ po świecie w poszukiwaniu wysokich i nietypowych budynków, na które można się wspiąć. Efektem są zdjęcia m.in. na Chrysler Building w Nowym Jorku, Carpe Diem w Paryżu czy na konstrukcji Mostu Transporter w Newport.

Źródło: Agencja Informacyjna Newseria Lifestyle

Udostępnij:
0