Face&Look > URODA > MAKIJAŻ

MAKIJAŻ

24
Maj
2018
1

Idealny makijaż nawet w czasie największych upałów!

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wysokie temperatury, duża wilgotność powietrza i wzmożone promieniowanie UV. Stworzenie makijażu, który przetrwa cały dzień, staje się wyzwaniem. Są jednak sposoby na to, by makijaż był trwały a przede wszystkim, by wyglądał dobrze i świeżo. 

22
Maj
2018
1

Zadbaj o rzęsy tak, jak o włosy!

Wiele z nas przykłada bardzo dużo uwagi do tego, by jak najlepiej zadbać o swoje włosy, ich wzmocnienie, odżywienie, kondycję i błysk. Zupełnie zapominamy przy tym, że istnieje jeszcze jedna część naszego ciała – podobnie zbudowana – która również wymaga od nas troski, zadbania i odżywienia. O czym...

17
Maj
2018
1

Wydarzenie Modne Miasto. Poznaj świat mody

Wydarzenie Modne Miasto jest formą konkursu dla młodych projektantów. Spośród 10, którzy dostaną się do finału, jury wybierze najlepszego.   

02
Maj
2018
1

Kolekcja magnetycznych rzęs Ardell

Wyjątkowe magnetyczne rzęsy marki Ardell idealnie podkreślą makijaż oczu. Ich aplikacja jest prosta, a efekt po nałożeniu – niesamowity.

01
Maj
2018
1

Clare Blanc – kosmetyki mineralne do makijażu profesjonalnego

Clare Blanc to powstała w 2014 roku polska marka specjalizująca się w tworzeniu kosmetyków mineralnych oraz do makijażu profesjonalnego. Produkty firmy zawierają wiele cennych składników pochodzenia naturalnego. Komponenty dobierane są w taki sposób, aby powstały produkty, które pomagają wydobyć...

27
kwi
2018
1

Opadająca powieka to twój problem? Poznaj sposób wizażystki

Opadająca powieka to problem natury estetycznej, który jednocześnie bardzo dodaje twarzy lat. To właśnie dlatego kobiety z pierwszych stron gazet walczą z tym mankamentem urody za pomocą skalpela. Jeśli ten sam problem dotyczy też ciebie, nie musisz się martwić, bo można go skutecznie zatuszować.

23
kwi
2018
4

Wygraj METAMORFOZĘ z marką Perfecta i Eweliną Rydzyńską!

23 kwietnia ruszył niezwykły konkurs! Do wygrania 2 nagrody główne – metamorfoza z marką Perfecta i Eweliną Rydzyńską – oraz 200 nagród dodatkowych!  

19
kwi
2018
0

Trendy w makijażu 2018. Wybierz rozświetlacz i naucz się drapingu

Moda w makijażu zmienia się tak samo, jak trendy w naszej szafie. To, w jaki sposób wykonywałyśmy makijaż jeszcze 2 lata temu, teraz może być już passé! Co z kreskami na powiekach, czy nadal konturujemy i jaki kolor cieni kupić? Specjalista zdradza makijażowe trendy.  

18
kwi
2018
2

Wieczory panieńskie? Teraz tak się to robi!

Wieczór panieński to ostatnia zabawa, którą przyszła panna młoda spędza jako niezamężna ze swoimi przyjaciółkami. Ma on kilka stałych punktów programu: szampańską zabawę, nietypowe atrakcje i wyróżniające stroje. Dziś wieczory panieńskie wprawiające pannę młodą w zakłopotanie odchodzą już do lamusa...

17
kwi
2018
0

Trend alert! Brokat w makijażu

Sezon wiosna-lato 2018 w świecie makijażu błyszczy w brokatowym blasku. Podczas pokazów zwiastujących trendy na ten czas, to właśnie make up z użyciem brokatowych drobinek był jedną z dominujących tendencji. Można go było dostrzec m.in. u Emporio Armani, Ralph & Russo oraz Ryan Lo. ...