Face&Look > ZDROWIE > DIETA > FITNESS > Martyna Kotwiła. Zainspiruj się jej historią

Martyna Kotwiła. Zainspiruj się jej historią

Czy firmy odzieżowe mogą zrobić dla nas coś pożytecznego? Czasem ich kampanie promujące nowe kolekcje zachęcają do zdrowego trybu życia, wiary w siebie, odwagi. Tak też zrobiła marka 4F.

 

Maka 4F w nowej kampanii na jesień 2019 zachęca do wysiłku fizycznego i wspiera każdego, niezależnie od jego predyspozycji i dyscyplin sportowych, które uprawia. Preznetując sylwetki sportowców inspiruje do bycia wiernym swoim przekonaniom, do trenowania po swojemu, w najlepszy dla nich samych sposób. Wspiera autentyczność, pokonywanie własnej drogi na własnych warunkach.

Ambasadorka 4F, sprinterka, która każdego dnia ciężko pracuje na sukcesy, które osiąga. Mistrzyni Polski juniorek, rekordzistka w biegu na 200 metrów – pokonała tę trasę w czasie 22,99 sekundy, pobijając tym samym wcześniejszy rekord Ireny Szewińskiej. Martyna udowadnia, że chcieć to móc.

W kampanii 4F wierni sobie Martyna opowiada swoją historię poprzez obraz. Jest to historia o poświęceniu i oddaniu, które doprowadziło ją na sportowy szczyt. To historia o ciężkiej pracy, wyrzeczeniach, a także radości i dumie, która po każdym zwycięstwie uskrzydla nie tylko zawodniczkę, ale także tysiące kibiców. Martyna Kotwiła pozostaje wierna sobie i ścieżce, którą obrała, a 4F towarzyszy jej w tej drodze, niezależnie od trudności.

 

 

fot. materiały prasowe


Czy zachęciliśmy Was do zdrowego trybu życia? Jeśli tak, to pamiętajcie też o zdrowych posiłkach. W sklepie faceandlook.com znajdziecie zdrową żywność Foods by Ann

Ekologiczna sproszkowana Acerola marki Foods by Ann to naturalne źródło witaminy C. Cena 56,92 zł/100 g

 

Dodaj komentarz