Face&Look > URODA > MAKIJAŻ > LOOKI > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Mascara Avon na rzęsach Katarzyny Zielińskiej

Mascara Avon na rzęsach Katarzyny Zielińskiej

Która z nas nie marzy o wachlarzu rzęs, nadającemu spojrzeniu charakteru i magnetyzmu? Z nową mascarą Avon Ultraobjętość osiągniesz ten zachwycający efekt! 

Dzięki innowacyjnej Technologii Smartfibre o potrójnym działaniu, uzyskasz ultraobjętość rzęs. Aż 85% kobiet, które jako pierwsze sprawdzały tusz Ultraobjętość, potwierdza, że dodaje on rzęsom zniewalającej objętości. Mascarę sprawdziła też nowa ambasadorka Avon, Katarzyna Zielińska, która uwielbia podkreślać swoje oszałamiające spojrzenie.
 

Oko to podstawa 

Oczy są podstawą makijażu. Za pomocą cieni lub eyelinera można wymodelować oko, powiększyć je lub zmienić jego kształt na bardziej koci i uwodzicielski. Jednak podstawą są długie, gęste i cudownie podkręcone rzęsy. Katarzyna Zielińska, której znakiem rozpoznawczym są piękne, zielone oczy, nie wyobraża sobie swojego makijażu bez wytuszowania rzęs. — Gdybym miała wybrać jeden, jedyny kosmetyk, którego mogłabym używać  każdego dnia, bez zastanowienia wybrałabym tusz do rzęs! — zdradza aktorka. — Często nie mam czasu, by wykonać mocny, skomplikowany make-up, ale zawsze pamiętam o podkreśleniu oczu za pomocą mascary. Taki naturalny makijaż idealnie sprawdza się na co dzień. Dzięki mascarze Ultraobjętość moje rzęsy stają się gęste, pogrubione i pięknie rozdzielone — dodaje.
 

Innowacyjna technologia na twoich rzęsach

Działanie mascary Avon Ultraobjętość oparte jest na innowacyjnej technologii Smartfibre. Zawarte w niej mikrowłókna o różnych kształtach, otulają każdą rzęsę, dając efekt pogrubienia i wydłużenia. Formuła błyskawicznie wypełnia luki, dzięki czemu rzęs wydaje się więcej, dając efekt 100% większej gęstości. Wyprofilowana szczoteczka unosi je, nakładając formułę już od samej nasady. Ponadto, nowa mascara od Avon, jest wodoodporna, nie rozmazuje się, ani nie osypuje. Pokrywa rzęsy głęboką czernią i utrzymuje się przez cały dzień.
 
 
Tusz do rzęs Avon Ultraobjętość można zamówić u konsultantek Avon, kupić na stronie www.avon.pl oraz w sklepie Avon Studio w warszawskich Złotych Tarasach.
Tusz do rzęs Avon Ultraobjętość – cena promocyjna 17,99 zł
 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Fajna cena. Można by wypróbować.