Face&Look > URODA > WŁOSY > LOOKI > TRENDY > Masz ślub na głowie? Zainspiruj się!

Masz ślub na głowie? Zainspiruj się!

Masz dość banalnych upięć i marzysz o fryzurze wyjatkowej i zgodnej z trendami? Styliści marki KEVIN.MURPHY stworzyli kolekcję I.DOO, która pomaga wyłamać się z klasyki stylizacji ślubnych i wzbogacić je tym, co obecnie króluje na światowych wybiegach!

 
Ślub to wyjątkowa uroczystość, a każda narzeczona chce wyglądać w tym dniu jak najlepiej. Oczywiście najważniejsza jest oszałamiająca suknia ślubna, ale niezwykle ważne są też dodatki, staranny makijaż i oczywiście fryzura, która jest idealnym dopełnieniem całej stylizacji. Nie może jej przytłaczać, ale też powinna być interesująca – elegancka, wyjątkowa, ale też naturalna. 
 
 
W tym roku na topie są romantyczne upięcia, warkocze, delikatne fale i fryzury w stylu boho (wianki, kłoski, nonszalanckie koki na boku). Taki look doskonale pasuje do delikatnych i koronkowych sukni ślubnych oraz subtelnego makijażu. Mile widziane są też wpięte we włosy żywe kwiaty, biżuteryjne opaski lub spinki. Kto nie czuje się dobrze w wymyślnych kokach może zdecydować się na delikatne fale. Najlepiej jeżeli będą wyglądały jak prosto z plaży. Taka fryzura będzie idealna do zwiewnej sukienki z odkrytymi plecami.
 
 
Marka KEVIN.MURPHY w swojej kolekcji I.DOO pomaga przetłumaczyć język mody na wygodne i przede wszystkim piękne ślubne fryzury. Dzięki wyjątkowym technikom zaplatania włosów, opracowanym przez stylistów marki, możliwe jest uzyskanie zarówno oldschoolowych looków w stylu bohemy, jak i uczesań inspirowanych klasyką. Ślubne fryzury proponowane przez stylistów marki są bardzo kreatywne, łączą stylizację włosów z takimi elementami jak kwiaty, welony czy tiule.
 
 
 

Kosmetyki przydatne przy tworzeniu ślubnych stylizacji 

Kuracja nadająca włosom blond ciepłe tonacje AUTUMN.ANGEL 133 zł/ 250 ml
Pianka dodająca objętości BODY.BUILDER 119 zł/ 375 ml
Sprej unoszący włosy u nasady ANTI.GRAVITY.SP9 zł/ 150 ml
Puder odbijający włosy u nasady POWDER.PUFF 123 zł/ 14 g.
Elastyczny sprej nadający teksturę BEDROOM.HAIR 125 zł/ 235 ml
Mocno utrwalający lakier do włosów SESSION.SPRAY 119 zł/ 370 ml
Regenerująca mgiełka SHIMMER.SHINE 119 zł/ 100 ml
Dostępne na stronie hair2go.pl

fot. Kevin Murphy

 

Dodaj komentarz

Komentarze

kylaina

Piękne te kwiatki, wianuszki Smile