Face&Look > MODA > LOOKI > TRENDY > Mercure Fashion Night by Mario Menezi w Krakowie

Mercure Fashion Night by Mario Menezi w Krakowie

Za nami pierwsza w tym roku odsłona Mercure Fashion Night, tym razem we współpracy z atelier Mario Menezi. Pokaz mody, którego choreografię przygotował Jarosław Szado, miał miejsce w hotelu Mercure Kraków Stare Miasto.

Wydarzenie poprowadził znany dziennikarz Mateusz Hładki. Wśród gości zobaczyć mogliśmy m.in. Kasię Cerekwicką, Beatę Kozidrak, Otylię Jędrzejczak, Dorotę Gardias i Agatę Steczkowską, która wystąpiła również w roli modelki. Uczestnicy wydarzenia mogli zainspirować się trendami na nadchodzący sezon w pięknych wnętrzach hotelu.
 

Agata Steczkowska, Agnieszka Jastrzębska, Beata Kozidrak
 

Natalia Jędrzejczak, Dorota Gardias, Katarzyna Paskuda

Moda na najwyższym poziomie

8. marca, w Dzień Kobiet odbyła się wielka gala mody Mercure Fashion Night w Krakowie.  Podczas wydarzenia miał miejsce pokaz mody atelier Mario Menezi. Marka od blisko 20 lat tworzy w Polsce modę na najwyższym poziomie w segmencie krawiectwa miarowego, które kultywują jej założyciele – Dorota i Dariusz Pieniak. Połączenie marki hotelowej Mercure i Mario Menezi nie było przypadkowe. Nowoczesność i stylowość prezentowana w ujęciu modowym to wartości, które naturalnie wpisują się w filozofię marki Mercure, stawiającej na niebanalny design lokalnie inspirowanych wnętrz.
— Prezentowane kreacje idealnie łączą się z wnętrzami naszego hotelu. Są nowoczesne, mają swój wyrazisty styl i charakter. Hotel Mercure Kraków Stare Miasto oddaje duszę krakowskiego klimatu i dobrego smaku, czyli to, co ważne jest także w świecie mody — mówi Tomasz Schweda, Dyrektor Operacyjny Hotelu. 

Ultrakobiecy styl

Zaprezentowana 8 marca kolekcja powstała specjalnie na pierwsze w tym roku wydarzenie z serii Mercure Fashion Night. Stworzona została dla kobiet szukających doznań, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i w życiu prywatnym. Trzy wyjątkowe kobiece linie – business, koktajl oraz kreacje wieczorowe – odnoszą się do innej sfery życia. Łączą przy tym seksapil, romantyzm oraz najlepszej jakości tkaniny i nowoczesne wzornictwo. 
 

Pokaz mody Mercure Fashion Night we współpracy z atelier Mario Menezi

Partnerzy i goście

Wydarzenie zgromadziło blisko 200 gości. O odpowiednią oprawę pokazu zadbali partnerzy wydarzenia. Pierwszym z nich jest AltraDea, młoda polska marka biżuterii modowej tworzonej z myślą o podkreślaniu złożonej kobiecej osobowości. Partnerem pokazu była również marka Primamoda, która w swojej ofercie posiada włoskie obuwie damskie oraz męskie z najwyższej jakości skór, a także modne torebki i akcesoria. To właśnie Primamoda w trakcie pokazu ozdobiła stylizacje modelek. Obecna była także firma Gatta, która od kilkudziesięciu lat wspiera polskie kobiety wysokiej jakości bielizną, ubraniami, rajstopami oraz dodatkami. Marka Esteé Lauder, jedna z najbardziej uznanych firm kosmetycznych na świecie, zadbała natomiast o perfekcyjny makijaż modelek. 


fot. materiały prasowe

 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Suknia wieczorowa w koralu jak najbardziej na tak Smile