Face&Look > Mężczyzna

Mężczyzna

Modny i zadbany mężczyzna

15
mar
2018
4

Męskie metamorfozy 2018. Najmodniejsze fryzury

Barbershopy wpisały się na stałe w krajobrazy polskich miast. Modna fryzura to nie tylko obowiązkowy punkt w total looku zadbanego, współczesnego mężczyzny, lecz także wyzwanie. Najgorętsze trendy tego roku to stylizacje, które z powodzeniem można wykonać w domu, uzyskując niebanalny efekt. ...

14
mar
2018
3

Męskie metamorfozy 2018. W gabinecie medycyny esteteycznej

To mit, że z oferty gabinetów medycyny estetycznej korzystają tylko kobiety. Na wizyty coraz częściej umawiają się panowie, którzy pragną wypełnić zmarszczki czy bruzdy, a nawet poprawić wygląd sylwetki. Jako pacjenci mają swoje wymaganie – oczekują bezbolesnych zabiegów i nierzucających się w oczy...

05
mar
2018
0

Regionalny Konkurs Miss Województwa Świętokrzyskiego

Konkurs Miss Województwa Świętokrzyskiego to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Kielcach, cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno publiczności, jak i mediów.

02
mar
2018
2

Dziennikarze TVN Turbo promują polską markę odzieżową

Adam Kornacki i Patryk Mikiciuk – dziennikarze telewizyjni, na co dzień związani ze stacją TVN Turbo, zostali ambasadorami męskiej marki odzieżowej Giacomo Conti.     

20
lut
2018
3

Robert Lewandowski Collection. Kulisy sesji zdjęciowej wiosna/lato 2018

Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie po raz kolejny wcielił się w bohatera sesji zdjęciowej marki Vistula. Przedstawiamy kulisy powstawania najnowszej kampanii Robert Lewandowski Collection na wiosnę/lato 2018.   

23
sty
2018
6

Skóra w mistrzowskiej formie dzięki fito-taurynie

Men Energy to kosmetyki, które doładowują skórę energią. Ich formuły sprawiają, że skóra staje się gładka i nawilżona, a oznaki zmęczenia i zmarszczki zredukowane.

18
gru
2017
6

Zwierzęce moce w naturalnych kosmetykach z Syberii

Zadbana skóra i ciało to atut współczesnego mężczyzny, który jest coraz bardziej świadomy tego, że pielęgnacja urody nie jest już wyłącznie kobiecą sprawą. Dziś w męskiej kosmetyczce znajdziemy o wiele więcej niż balsam po goleniu.

18
gru
2017
9

Prezent kosztowny, ale jakże pożądany. Poznaj najciekawsze modele Casio

W świecie zegarków Casio to wyjątkowa marka. Wielu kojarzy ją bowiem z pierwszym otrzymanym w prezencie czasomierzem, a najwięksi miłośnicy pozostają jej wierni przez dziesiątki lat. 

07
gru
2017
5

Mr Mature: Jak wybrać idealny męski zegarek

Zegarek to dla wielu panów najważniejsza biżuteria i świadomi tego faktu, są w stanie długo oszczędzać, żeby kupić wymarzony model.   

17
lis
2017
5

Czego potrzebuje skóra mężczyzny?

Pogląd o tym, że o wygląd zewnętrzny dbają wyłącznie kobiety, w dzisiejszym świecie odchodzi w zapomnienie. Coraz częściej robią to także panowie – chcą dbać o siebie i być na bieżąco z nowinkami z kosmetycznego świata. Jednak skóra mężczyzny wymaga nieco innej pielęgnacji – podpowiadamy, na co...