Face&Look > MODA > LOOKI > Mimiś – ogonki, uszy i rogi jednorożca nie tylko dla dzieci

Mimiś – ogonki, uszy i rogi jednorożca nie tylko dla dzieci

Mimiś to pasja projektowania oraz potrzeba realizacji marzeń. To wariacja w głowie przekładająca się na produkcję ubrań i dodatków dla dorosłych z najlepszych polskich materiałów.

Projektanci marki stawiają przede wszystkim na jakość oraz na indywidualne wykonanie. Uszy, ogonki, pompony, puszyste tkaniny, przyjemne kolory, przemyślane wykończenia oraz detale to wszystko to co charakteryzuje markę. Troszkę pod prąd wszechobecnym trendom.
 
W sezonie jesień-zima 2017/2018 Mimiś proponuje 3 kolekcje:
 
Candy Mountain
Zwariowana, kolorowa kolekcja wykonana przede wszystkim z najlepszej polskiej dzianiny dresowej. Stawiamy na kolor oraz wygodę. Funkcjonalne bluzy z motywem jednorożców pokochają nasi klienci tak jak i my je pokochaliśmy.
 
Choco-Choco
Alternatywa dla zmarzluchów. Obszerne tuniko-bluzy zostały wykonane z bardzo miękkiej mikrofibry. Są delikatne i puszyste. Świetnie nadają się na wieczorne spacery z psem, domowe śpiworki po męczącym dniu w pracy, ciepłe kocyki na wypadzie pod namioty. Co ważne idealne dla każdego rozmiaru. Dostępne w 7 kolorach.
 
Catch a Bear
Premierowa kolekcja w tym sezonie. W większości to zminimalizowane modele wersji dla dorosłych. Na prośbę naszych klientów stworzyliśmy kolekcję kids. Nasze małe modele stworzone są z delikatnej frotte strzyżonej, najlepszej polskiej dzianiny dresowej oraz oryginalnego polaru minky. Opieramy się na szarościach połączonych z pastelami. Efekt idealny.
 
Do końca września pojawi sie również kolekcja Love animals. To kolekcja dresowych kapturów, ktorym uroku dodają uszy zwierzęce. Kaptury Mimisia chętnie noszą gwiazdy takie jak Julia Kamińska, Ewa Gil czy Reeve Carney, tancerz i aktor znany m.in. z teledysków Taylor Swift.
 
Autorami poszczególnych zdjęć byli m.in. Helena Bromboszcz i Dominik Więcek
 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Dzieci w misiach jeszcze widzę. Reszta to dla mnie odpał.

OLIWIA25

Dla dzieciaków ok.

JULA7

Infantylnie troszkę ale na zimowe wieczory jest ok

tenja

Moja córcia ma w takim stylu kombinezon do spania , uroczy

Cameleonka

"Wariacja w głowie" nawet celnie Wink

Malinka23

zdecydowanie dla dzieci