Najbardziej kobiece paznokcie!

Przed nami Dzień Kobiet, a wraz z nim nowe stylizacje paznokci! Na co postawić, żeby jak najbardziej podkreślić swoją kobiecość w dniu tego wyjątkowego święta? Podpowiadamy najmodniejsze i najefektowniejsze propozycje na manicure w Dzień Kobiet!

 

Paznokcie są czymś, co uwielbia każda z nas - tak samo uwielbiamy okazje, dzięki którym możemy postawić na jak najciekawsze stylizacje paznokci. Łap więc okazję na to, by zaszaleć i w Dzień Kobiet zrób na paznokciach coś szałowego!

 

 

Intensywne kolory

 

 

W Dniu Kobiet mamy myśleć przede wszystkim o sobie, więc nie bójmy się postawić na niekonwencjonalny i energetyczny kolor na paznokciach. Wiosna tuż, tuż, zróbmy więc coś zupełnie oryginalnego i niecodziennego. Postaw na widoczny, jaskrawy kolor, może taki, na jaki nigdy się nie decydujesz? Odstaw spokojne odcienie nude, brązy, beże albo czernie. Nie stawiaj nawet na klasyczną czerwień albo delikatny fiolet! Zastanów się, jaki kolor zawsze skrycie ci się podobał, ale nie chciałaś się na niego zdecydować? Może to fiolet, może niebieski, a może żółty, czy zielony?

 

 

Kwieciste wzory

 

 

Dzień Kobiet kojarzy nam się z kwiatami, więc czemu by nie postawić na kwiecisty wzór na paznokciach? Wzory z kwiatami są najprzeróżniejsze - od mini dzieła sztuki na wybranych palcach do delikatnego, regularnego wzoru kwiatków, przypominającego kropki. Kwiaty to coś, co bardzo kojarzy się z kobiecością, a także z nadchodzącą wiosną, więc właśnie taki wzór na paznokciach będzie najbardziej adekwatny na 8 marca!

 

 

Błysk

 

 

Błysk zdecydowanie jest w trendach 2023 roku, więc zdecyduj się na niego, aby podkreślić uroczysty charakter Dnia Kobiet. Może to być lakier z drobnymi lub większymi błyszczącymi drobinkami, efekt lustra lub syreny, czy nawet popularny ostatnio glazed donut, czyli efekt perłowego, opalizującego błysku na płytce. Nie musisz decydować się na błysk widoczny z daleka, możesz postawić na ten delikatniejszy, dzięki temu będziesz mieć gwarancję, że kolor nie znudzi ci się przez cały okres noszenia, ale że będziesz w pełni cieszyć się jego użytkowaniem.

 

 

Pełna dowolność

 

 

W Dniu Kobiet chodzi nie tylko o to, żeby podkreślić swoją kobiecość, ale także o to, żeby poczuć się kobietą, czyli po prostu tym, kim jesteś. Warto podkreślić uroczysty charakter tego dnia, ale głównie warto czuć się w pełni sobą i wystylizować się zgodnie z naszymi najgłębszymi upodobaniami, a nie z wymaganiami innych ;)

 

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów