Face&Look > URODA > WŁOSY > TRENDY > Najmodniejsze fryzury 2018 pozwalają ci być sobą

Najmodniejsze fryzury 2018 pozwalają ci być sobą

Indywidualizm to główne przesłanie kampanii „Comes as you are” na sezon 2018 marki Kevin.Murphy. Oznacza to, że fryzury dobieramy do własnych upodobań i potrzeb!

 
W 2018 roku sezonowe trendy przestają mieć znaczenie – żadna moda nie jest już uniwersalna, a pogoń za nią ustępuje poszukiwaniom własnego stylu. Jedynym wymogiem, jaki stawiamy fryzurom, jest blask i naturalna tekstura. „Come as you are” to tegoroczny trend akcentujący indywidualizm. Dobierając fryzurę zwracamy uwagę na wszystkie aspekty życia osoby, która będzie ją nosić: osobowość, temperament, ulubione aktywności, niepowtarzalną estetykę. W poszukiwaniu własnego stylu wszystkie techniki i narzędzia są dozwolone, a finalny efekt ma podobać się najważniejszym kreatorom trendów – nam samym! Marka Kevin.Murphy przygotowała kilka propozycji fryzur pasujących do osobowości współczesnych kobiet. Przedstawiamy 3 z nich, które możesz odtworzyć samodzielnie w domu! 

Flaunt dla miłośniczek stylu retro 

Asymetryczne upięcie. Sekretem tego looku jest romantyczne połączenie idealnie wygładzonej góry z naturalnie rozpuszczonymi włosami. 
Jak to zrobić
Zbierz i gładko zaczesz włosy nad czołem, spryskaj Anti.Gravity.Spray nadając im dodatkowej objętości. Wydzielone pasma skręć wokół własnej osi lub zapleć w luźny warkocz. Zepnij wsuwkami po jednej stronie głowy. Pozostałe włosy zakręć lokówką w miękkie fale lub naturalnie rozpuść. Całość utrwal suchym lakierem Doo.Over.
Ceny: spray 119 zł/150 ml, lakier 125 zł/250 ml.

Le Pli dla fashionistek

Plisowany kok na specjalna okazję lub na każdy dzień
Jak to zrobić
Spryskaj wilgotne włosy Hair.Resort.Spray i wysusz. Wydziel trójkątną sekcję na środku głowy i skręcaj pasma wokół własnej osi, stopniowo dokładając włosy z niższych partii i zaczesując gładko boki. Ustabilizuj je wsuwkami – klasycznymi, lub przeznaczonymi do koków i upięć. Pozostałe pasma zwiąż mocno gumką tuż przy karku. Całość utrwal lakierem Session.Spray. 
Ceny: spray 119 zł/150 ml, lakier 119 zł/370 ml.

Onduler dla romantyczek 

Fale upięte w stylu boho. Idelane na takie okazje, jak randka, kiedy chcemy wyglądać pięknie, ale tak, by nie pokazać, jak bardzo się starałyśmy, żeby tak wyglądać. 
Jak to zrobić
Wydziel część włosów nad uszami i dokładnie rozczesz. Użyj pudru Powder.Puff dla nadania objętości. Zebrane włosy podziel poziomo na dwie partie. Tę na czubku głowy obficie spryskaj lakierem Session.Spray i zbierz włosy w kucyk. Okręć wokół własnej osi i zawiąż z włosów supeł, upnij wsuwkami. Włosy pod supłem zepnij ciasno gumką. Pozostałe po upięciu pasmo połącz z dolną sekcją i ustabilizuj jeszcze raz gumką poniżej. Dla bardziej naturalnego efektu poluzuj niektóre pasma, nadając fryzurze luźniejszy charakter. Reszcie włosów nadaj teksturę za pomocą sprayu Bedroom.Hair. 

Ceny: puder 123 zł/14 g, spray 125 zł/235 ml, lakier 119 zł/370 ml.
 

 


Opracowanie Marianna Nowicka

Zdjęcia serwis prasowy firmy Kevin.Murphy 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

A co dla tych, którym dopiero odrastają włosy na średnią długość?

Cameleonka

Podobają mi się fryzury w stylu plisowanego loka. Niestety mam dwie lewe ręce i potrzebowalabym fryzjera na cały etat żeby takie cuda na głowie mi tworzył Wink

kylaina

Niestety mam podobnie, jak przyjdzie do zrobienia to nie wychodzi jak powinno :/

kalista

Ciekawe propozycje Smile

finezja

Bardzo lekkie,bez przeładowania i miłe dla oka.Jestem za Smile 

Tamara (niezweryfikowany)

Podobają mi się włosy z ostatniego zdjęcia, są takie rozświetlone i kolorowe. Też muszę spróbować tak przefarbować mój mysi blond. Słyszałam, że są dobre farby revlon ale koniecznie z hologramem. Muszę wypróbować i zmienić coś w swoim życiu Smile