Face&Look > URODA > WŁOSY > LOOKI > TRENDY > Najmodniejsze stylizacje na wiosnę 2019, które zrobisz sama!

Najmodniejsze stylizacje na wiosnę 2019, które zrobisz sama!

Wśród najmodniejszych fryzur w sezonie wiosenno-letnim królują delikatne, swobodne i ultra zmysłowe uczesania. Dodatkowo zbliżająca się majówka sprzyja wygodnym i prostym w wykonaniu stylizacjom. 

Marka Kevin Murphy przygotowała trzy propozycje fryzur dla współczesnych kobiet. Każdą z nich bez problemu możesz odtworzyć samodzielnie w domu.

Romantyczna

Wykonanie fryzury zacznij od dokładnego umycia włosów. Do tego celu użyj linii Hydrate.Me, która intensywnie nawilży i wygładzi włosy. Następnie lekko  osusz je ręcznikiem i spryskaj, zaczynając od nasady, sprayem Anti.Gravity. Dokładnie wysusz włosy i zrób przedziałek po środku głowy, dzieląc włosy symetrycznie. Z każdej strony zapleć dobierany warkocz i podepnij je na karku. Całość wykończy pudrem nadającym objętość Powder.Puff. Na sam koniec nadaj włosom naturalnego wyglądu rozciągając lekko pojedyncze pasma z warkoczy.

Wypróbuj: Kevin.Murphy Hydrate.Me szampon nawilżający 250 ml/109 zł; Kevin.Murphy Hydrate.Me.Rinse odżywka nawilżająca 250 ml/109 zł; Kevin.Murphy Anti.Gravity.Spray 150 ml/119 zł; Kevin.Murphy Powder.Puff puder nadający objętość 14 g/123 zł. Produkty dostępne na www.hair2go.pl

 

Sexy flexy

Na początku umyj włosy pogrubiającą włosy linią Plumping. Następnie nałóż piankę dodającą objętości BODY.BUILDER i dokładnie wysusz włosy trzymając głowę do dołu w celu uzyskania maksymalnej objętości. Podziel włosy na kilka sekcji i nakręć na grube wałki pozostawiające je na około 10 minut. Następnie zdejmij wałki, przeczesz włosy na jedną stronę i utrwal fryzurę z każdej strony elastycznym lakierem Session.Spray.Flex.

Wypróbuj: Plumping.Wash pogrubiający szampon do włosów cienkich i wypadających 250 ml/133 zł; Plumping.Rinse odżywka do włosów cienkich i wypadających 250 ml/133 zł; Body.Builder pianka do włosów 375 ml/119 zł; Kevin.Murphy Session.Spray.Flex elastyczny lakier do włosów 400 ml/119 zł. Produkty dostępne na www.hair2go.pl

Azjatycka księżniczka

Włosy umyj linią Smooth.Again i nałóż kurację wygładzającą bez spłukiwania Smooth.Again. Żeby maksymalnie wygładzić i nabłyszczyć włosy, susz je w taki sposób, aby strumień powietrza padał na głowę od góry. Dzielimy głowę na dwie trójkątne sekcje tak, aby przedziałek na całej linii był wyraźny. Następnie włosy zwijamy i podpinamy w ciasny koczek pozostawiając końcówki na zewnątrz. Całość spryskujemy lakierem Session.Spray, który zapewni mocne i długotrwałe utrwalenie fryzury.

Wypróbuj: Smooth.Again.Wash wygładzający oraz regenerujący włosy szampon 250 ml/109 zł; Kevin.Murphy Smooth.Again Wash & Rinse odżywka wygładzająca 250 ml/109 zł; Smooth.Again kuracja wygładzająca 200 ml/145 zł  Kevin.Murphy Session.Spray mocno utrwalający lakier do włosów 400 ml/119 zł. Produkty dostępne na www.hair2go.pl

 

Dodaj komentarz

Komentarze

eliska

Nie lubie ulizanych fryzur najbardziej podoba mi się taki artystyczny nieład

finezja

Luźne upięcia to coś co lubię jednak najbardziej.Uczesanie przy głowie nie jest moim ulubionym.

JULA7

sexy flexy to cos dla mnie Smile