Napiętki złuszczające L’biotica

Napiętki złuszczające L’biotica

Profesjonalny zabieg do samodzielnego wykonania w domu. To co odróżnia napiętki od tradycyjnej maski złuszczającej to fakt, że działanie skierowane jest wyłącznie na piętę, tak więc zrobiony wcześniej pedicure czy hybryda nie zostaną naruszone. A złuszczy się wyłącznie twardy i zrogowaciały naskórek pięty.

Działanie:

– plastry, na bazie aktywnych kwasów usuwają martwy, zrogowaciały naskórek

– regenerują i wygładzają twardą skórę pięt

– precyzyjna, wygodna aplikacja gwarantuje komfort podczas użycia.

Formuła na bazie aktywnych kwasów skutecznie złuszcza i usuwa martwy naskórek, zgrubienia i zrogowacenia skóry pięt. Produkt został wzbogacony o betainę, ekstrakty z limonki, borówki i pomarańczy, które dodatkowo pielęgnują, wspomagają odnowę i wygładzają skórę pięt. Mentol zapewnia uczucie odświeżenia i komfortu. Mocznik wykazuje silne działanie nawilżające i zmiękczające. Po kuracji złuszczającej pięty są gładsze, miękkie i elastyczne.

Skóra pięt zaczyna złuszczać się od 5 do 14 dni po użyciu. W trakcie zabiegu nie należy używać pumeksu, tarki oraz innych środków do usuwania odcisków. Długość procesu złuszczania zależy od kondycji skóry stóp przed zabiegiem.

Prostota aplikacji, precyzyjne przyleganie do pięty i wygodne mocowanie w postaci ochronnej nalepki zapewniają komfort użytkowania. Napiętki przeznaczone są do jednorazowego użycia, ich rozmiar jest uniwersalny.


fot. materiały prasowe

Więcej kosmetyków do pielęgnacji stóp znajdziesz na faceandlook.com

 

Udostępnij:
0