Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Nivea Q10 Power – 10 dni kuracji przeciwzmarszczkowej

Nivea Q10 Power – 10 dni kuracji przeciwzmarszczkowej

Oto ona – mała ampułka, która kryje w sobie wielką moc. To siła najwyższej dawki składników aktywnych dla niezwykle intensywnej i skutecznej walki z głębokimi zmarszczkami.

 
Nowa ampułka Nivea Q10 Power Kuracja głębokich zmarszczek + ujędrnienie, z aktywującym komórki koenzymem Q10 oraz najwyższym stężeniem kreatyny w linii Q10 Power to najbardziej skoncentrowana pielęgnacyjna moc o udowodnionej skuteczności. 
 
 
Nowość powstała jako uzupełnienie linii Q10 Power łączącej naturalnie występujący w skórze Koenzym Q10 i kreatynę. Koenzym Q10  silny antyoksydant i naturalna ochrona przed procesem starzenia się skóry  w połączeniu z kreatyną stymulują komórki do produkcji kolagenu. Dzięki temu już po 10 dniach kuracji skóra jest odczuwalnie bardziej jędrna. Intensywne działanie ampułki Nivea Q10 Power w widoczny sposób redukuje nawet głębokie zmarszczki. 
 
Ampułka Nivea Q10 Power Kuracja głębokich zmarszczek + ujędrnienie idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji dla jeszcze lepszych efektów. Kurację najlepiej powtarzać raz w miesiącu.
 
Rekomendowana cena 22 zł/ 6,5 ml
fot. materiały prasowe
 
 
Zapraszamy do naszego sklepu na https://faceandlook.com/ 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

basiamiecz715

NIVEA ma wiele doskonałych kosmetyków....tej serii jeszcze nie znam ,ale z opisu wynika że idealne dla mnie Smile

eliska

Rzadko teraz używam kosmetyków Nivea

sisi13

Na pewno większe skoncentrowanie składników niż w kremie, ale mi się wydaje, że dla mojej skóry jeszcze zbyt wcześnie. Może jestem za naiwna.