Face&Look > Najnowsze wydanie magazynu Face&Look

Najnowsze wydanie magazynu Face&Look

Zmiany, nieodłączny element naszego życia.

Zmieniają się pory roku, zmieniają się nasze ścieżki życiowe, zmieniają się miejsca zamieszkania, zmieniają się nasze role w życiu, a czasami zmieniają się nasze gusta i upodobania.

Zmiany nastąpiły także w naszym magazynie, z dwumiesięcznika stajemy się kwartalnikiem. Zatem zamiast 6 numerów w roku, będzie ich 4 ale za to mam nadzieję, że z ciekawymi treściami. Staramy się by Face&Look poruszało tematy związane z tak zwaną branżą „beauty” ale również pragniemy aby znalazły się w nim tematy bardziej uniwersalne i bliskie naszym codziennym wyzwaniom.

W numerze, które trzymacie Państwo w rękach mówimy właśnie o wyzwaniach. O tych codziennych, które stanowi moda, makijaże i letnie fryzury oraz o tych nadzwyczajnych, które możemy sobie sami wyznaczać. Chciałbym żebyście Państwo poznali historię Wojtka Machnika, maratończyka, który porzucił pracę w finansach dla biegania, i to dosłownie. Jego projekt „249 challenge” to idea przebiegnięcia maratonu w każdym państwie świata. Ten cel nie jest ograniczony w czasie. Za to drugi projekt będący wyzwaniem w teraz, to próba bicia rekordu w największej ilości przebiegniętych maratonów w ciągu roku. Warto poznać niezwykłą historię tego człowieka i serdecznie Mu kibicować.

Nadzwyczajną osobowość ma też bohaterka naszego wywiadu – aktorka, instruktorka teatralna, współzałożycielka i Prezeska Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” – Orina Krajewska. Nominowana do Tytułu Superbohaterki „Wysokich Obcasów” w 2015 roku, do nagrody Jaskółki Nadziei w 2018 roku w kategorii lider organizacji pozarządowych. Autorka książki „Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź”. W wywiadzie opowiada nam o własnych ścieżkach zdrowia i o najważniejszym narzędziu towarzyszącym nam w życiu jakim jest… uśmiech!

Być może łatwiej uśmiechać się latem, zwłaszcza ciesząc się wakacjami. W tym numerze proponujemy zatem bogaty blok wakacyjny, w którym znajdziecie porady dotyczące makijażu, wakacyjnych fryzur, letnich perfum, pielęgnacji ciała i włosów w słońcu, na plaży, i w mieście.

Ponieważ dobre wakacje to wakacje z książką, polecamy też ciekawe książki na lato.

Jak zawsze mamy też treści skierowane do Panów, nasz bloger zapraszam tym razem do świata okularów, opisujemy też najnowszą technologię zagęszczania włosów.

Niech ta wakacyjna rzeczywistość będzie jak świat widziany „przez różowe okulary” życzę miłej lektury, a nam wszystkim dobrych zmian.

Conrado Moreno

Najnowszy magazyn dostępny w salonach sieci EMPIK 

i na faceandlook.com 

https://faceandlook.com/pl/p/FaceLook-nr-39/43204