Face&Look > Najnowsze wydanie magazynu Face&Look

Najnowsze wydanie magazynu Face&Look

Idzie wiosna – życie zaczyna nas bardziej cieszyć. A w najnowszym numerze Face&Look chcemy o tej radości opowiadać, między innymi przedstawiając osobowości, które mają w sobie niezwykły dar pogody ducha i sięgają po swoje marzenia.

Zachęcam do przeczytania wywiadu ze znakomitą Krystyną Jandą oraz Jarosławem Cybulskim – prezesem firmy kosmetycznej Janda. Ich historia jest dowodem na to, że przyjaźń nie kłóci się ze wspólnym biznesem. A droga do „bycia prawdziwą” – dewiza Krystyny Jandy – prowadzi przez dbanie o piękno, także wewnętrzne.  Szczególne znaczenie tego ostatniego dotyczy Bartka Ostałowskiego, kolejnego naszego rozmówcy, który jest jedynym na świecie kierowcą wyścigowym prowadzącym samochód stopą.  Dobre samopoczucie i akceptacja siebie – to warunki, które pomogą nam w działaniu i podejmowaniu kolejnych życiowych wyzwań, dlatego warto dbać o siebie. Podpowiadamy, jak regenerować włosy po zimie i jaką wybrać fryzurę. Dużo miejsca poświęcamy tematyce pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała w domu, a także w gabinecie kosmetycznym. Piszemy też o modnych wiosną makijażach.  Dla wielu osób słowo „dieta” wciąż kojarzy się z wyrzeczeniem, my spróbujemy pokazać jak niewiele potrzeba, by wprowadzić w swoje życie zdrowe nawyki.

Nie tylko kobiety dbają o swój wygląd – mężczyźni coraz odważniej sięgają po produkty do pielęgnacji urody, dlatego zachęcam Panów do zapoznania się z naszym przeglądem kosmetyków do i po goleniu. Dla każdego z czytelników, niezależnie od płci, interesujący może okazać się także materiał dotyczący odpowiedniej higieny jamy ustnej.  Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego numeru Face&Look każdy odnajdzie powód do uśmiechu i chęci radowania się wiosną, z nowymi nadziejami i marzeniami.

Tym razem gratisem do gazety dostępnej w sieci EMPIK będzie produkt - BELL HYPOAllergenic Waterproof Eyeshadow Stick !!!

Cieszmy się życiem i samymi sobą!