Face&Look > Najnowsze wydanie magazynu Face&Look

Najnowsze wydanie magazynu Face&Look

Lato, czas który chciałoby się łapać pełnymi garściami, nie tracąc żadnej chwili. Czas, w którym przenosimy się pamięcią do wspomnień dzieciństwa, zabaw na świeżym powietrzu, wakacji, smaków owoców z ogródka u dziadków – początku lata zapisanego w smaku truskawek, późniejszym w poziomkach, porzeczkach, malinach, pachnących pomidorach wreszcie smaku mirabelek zapowiadających jego koniec.

Bez względu na to jakie wspomnienie budzi w nas ta najgorętsza pora roku zapewne wszyscy odczuwamy większą chęć odsłaniania swojego ciała i pragniemy więcej czasu spędzać na powietrzu. Dlatego w tym numerze Face&Look dużą cześć poświęcamy podkreślaniu urody w słoneczne dni. Znajdziecie w nim wiele przydatnych informacji dotyczących ochrony skóry przed słońcem czy letnich makijaży. Bardzo ważna latem, zwłaszcza gdy wybieramy się na urlop, jest pielęgnacja przeciwsłoneczna. Dlatego przedstawimy słoneczne nowości i piszemy jakie są mity i fakty o opalaniu.

Ponieważ latem także nasze włosy poddawane są działaniu słońca, wiatru i soli morskiej są bardziej podatne na zniszczenia. W dziale uroda piszemy jak chronić je skutecznie i pokazujemy letnie fryzury.

Jak w każdym numerze, nasze Ambasadorki przekazują Wam swoją relację z testów kosmetyków.

Nie zapominamy też o mężczyznach przekazując treści dotyczące pielęgnacji ciała i włosów, która odżywia i jednocześnie zapewnia orzeźwienie w upalne dni.

Zachęcam też do lektury wywiadu z wokalistka Natalia Kukulską, która nie tylko nagrywa nowe piosenki, ale też działa społecznie, będąc ambasadorką akcji wspierającej utalentowane dzieci.

W mojej rubryce Cafe con leche postanowiłem naszych czytelników zabrać do miejsca, w którym jest naprawdę gorąco, a panujące tam obyczaje kulturalne są odmienne od tych nam znanych. Myślę, że rozmowa z Aleksandrą Chrobak autorką książki „Beduinki na instragramie”, będzie ciekawa dla wszystkich i pozwoli znaleźć odpowiedź na pytanie jaka jest rola kobiety w Emiratach Arabskich.

Mam nadzieję, że to będzie dla Wszystkich czytelników Face&Look wymarzone lato.