Face&Look > Najnowsze wydanie magazynu Face&Look

Najnowsze wydanie magazynu Face&Look

Ciekawa jest nasza skłonność do rysowania granicy pomiędzy przeszłością, a teraźniejszością. Chęć oderwania tego co było, od tego co będzie. Kolejna szansa, licznik bijący od nowa. Próba sił z wszechmocnym czasem.
Nowy Rok, zawsze skłania do refleksji, ale przede wszystkim przynosi ze sobą dużo nadziei.

W imieniu całej redakcji, życzymy naszym Drogim Czytelniczkom i Czytelnikom szalonych planów, szlachetnych marzeń, zaskakujących szczęściem chwil, konsekwentnej realizacji noworocznych postanowień i dużo pozytywnych emocji. Także podczas czytania przygotowanych przez nas dla Państwa materiałów.

W bieżącym numerze zapraszamy do lektury dwóch interesujących wywiadów z wrażliwą wokalistką Anną Wyszkoni oraz aktorką musicalową i dramatyczną Beatą Olgą Kowalską.

Nowy Rok to pierwszy krok w stronę nadchodzącego karnawału, więc piszemy dużo o makijażu wieczorowym, trendach w manikiurze i modzie, aby olśniewająco się prezentować nie tylko podczas balów i towarzyskich spotkań ale też – co ważniejsze – dobrze czuć się ze sobą.

Tradycyjnie mamy dużo porad dotyczących pielęgnacji zarówno ciała jak i włosów. A ponieważ zima nie sprzyja urodzie radzimy jak przetrwać w smogu, na mroźnym stoku narciarskim i ogrzewanym czy klimatyzowanym biurze.

Siostry Bukowskie szybko zyskały sobie sympatię naszych czytelniczek, dlatego w tym numerze jest jeszcze więcej treści, na temat zdrowego stylu życia, ich autorstwa. Prezentujemy przepisy na dobrą formę zżytych sióstr, które zawsze na uwadze mają nie tylko zdrowie ale i zdrowy rozsądek w tym jak dbać o siebie.

Mamy także i porady dla panów dotyczące nie tylko pielęgnacji, ale także i mody.

Życzymy szczęśliwego Nowego Roku 2018
Conrado Moreno
Redaktor Naczelny

Najnowszy magazyn dostępny w salonach sieci EMPIK