Face&Look > Najnowsze wydanie magazynu Face&Look

Najnowsze wydanie magazynu Face&Look

Mamy Nowy Rok!

Nie chcę popadać w zbyt górnolotny ton, ale można po prostu powiedzieć, że mamy teraz wszystko: nowe szanse, nadzieję na budowanie dobrej rzeczywistości, mnóstwo marzeń.

A marzenia są siłą napędową wielu ludzi. Osoby które podziwiamy często powtarzają jak ważnym źródłem motywacji do pracy były dla nich właśnie marzenia. W rozmowie, którą niedawno przeprowadziłem ze znanym trenerem motywacyjnym Jakubem Bączkiem – padły z Jego ust słowa: “marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”. Bardzo to ładna myśl, która stanowi najlepszy dowód na to, jak wiele zależy od nas samych.

Doskonałym przykładem jak w swoim życiu można spełniać własne marzenia są dwie wspaniałe kobiety, z którymi wywiady znajdziecie Państwo w tym numerze Face&Look – piosenkarka i aktorka Patricia Kazadi oraz z jedyna Polka grająca w Bollywood – Natalia Janoszek.

Jak wiele je łączy? Proszę sprawdzić... zachęcam do przeczytania tych tekstów, na pewno mogę zdradzić, że wspólnym mianownikiem będzie zdolność do cieszenia się życiem. A karnawał jest odpowiednim czasem do okazywania tej radości.

Często gdy schodzę ze sceny po zakończeniu prowadzenia eventu, życzę publiczności “karnawałowego życia”, bo to utożsamiam z życiem radosnym, beztroskim choć trochę oderwanym od codzienności.

W bieżącym numerze FACE&LOOK podpowiadamy jak odpowiednio przygotować się do karnawału. Opisujemy wieczorowe makijaże i fryzury odpowienie nie tylko na karnawałowe bale.

Jak to mamy w zwyczaju dużo treści naszego magazynu dotyczy pielęgnacji skóry – tym razem zimowej, różnych zabiegów oraz testów redakcyjnych i naszych Ambasadorek.

Życząc przyjemnej lektury, składam również życzenia beztroskiego początku Nowego Roku.

Dobrej zabawy i uśmiechu nie tylko podczas karnawału.
 

Karnawałowego życia,
Conrado Moreno

Najnowszy magazyn dostępny w EMPIK-ach i Naszych Drogeriach 

https://faceandlook.com/