Face&Look > Najnowsze wydanie magazynu Face&Look

Najnowsze wydanie magazynu Face&Look

W naszych co dwumiesięcznych spotkaniach, czas i pory roku płyną inaczej. Szybciej.

Piszę dla Państwa ten wstęp do najnowszego numeru w kawiarni i obserwuję starszą parę. Mężczyzna przypomina mi mojego dziadka, kobieta nie jest tak podobna do mojej babci, ale jednak czuję się tak jakbym patrzył na moich nieżyjących już od kilku lat dziadków. Mężczyzna ma nieco zagubiony wzrok i zastanawiam się ile wiosen w swoim życiu przeżył? Czy za każdym razem ten przedwiosenny okres w roku cieszy go tak samo? Widok tej starszej pary, budzi we mnie wiele emocji, budzi tęsknotę, ale i nadzieję. Sądzę, że wielu z nas, mijając podobną parę na ulicy, pragnie wierzyć iż spędzili ze sobą co najmniej pół życia.

Poza nadzieją o istnieniu miłości trwałej, niezniszczalnej, mamy również nadzieję na możliwie szczęśliwe życie, takie w którym możemy realizować własne pasje. Z pewnością właśnie pasje, są jedną z dróg do budowania własnego szczęścia. A realizacja tych pasji wspólnie z ukochaną osobą musi być upragnionym szczęściem.

Taką właśnie parę stanowią Dorota i Selim, autorzy bloga „Ale piękny świat”. Odkrywają go razem, na swoich bambusowych rowerach, i czynią go piękniejszym. Zapraszam do przeczytania zapisu rozmowy, którą miałem przyjemność z nimi przeprowadzić na antenie radia RDC.

Mam nadzieję, że ciekawy będzie też dla Państwa wywiad z Marceliną Zawadzką. Kobietą niezwykle energiczną, stawiającą sobie wyzwania, która dla mnie osobiście, jest przykładem imponującego rozwoju osobistego.

Wiosna zobowiązuje nas też do tego aby na naszych stronach podpowiedzieć naszym czytelnikom kierunki związane z dbaniem o urodę. Znajdziecie więc Państwo w naszym magazynie tematy związane z pielęgnacją włosów oraz skóry całego ciała po zimie. Podpowiadamy co warto mieć w modnej szafie i kosmetyczce. Jakie kolory obowiązują w tym sezonie w makijażu, manikiurze i farbowaniu włosów, bo wiosna kocha kolory i metamorfozy.

Nasi eksperci radzą też z jakich zabiegów warto teraz skorzystać w klinice medycyny estetycznej lub gabinecie kosmetycznym.

Nasze Ambasadorki opowiadają o przetestowanych kosmetykach, a bloger Grzegorz Czepułkowski opisuje jakie zalety mają garnitury szyte na miarę.

Mam nadzieję, że w tej różnorodnej tematyce znajdziecie Państwo dla siebie materiały lekkie i praktyczne, jak i pobudzające refleksję oraz chęć do realizacji pięknych planów w nadchodzącym czasie.

Życzę Państwu pogodnej wiosny.
Conrado Moreno

Najnowszy magazyn dostępny w salonach sieci EMPIK od 6 marca 

i na https://faceandlook.com/pl/p/Magazyn-FaceLook-nr-38-Body-Gel-TIZMI-/32957