Face&Look > Najnowsze wydanie magazynu Face&Look

Najnowsze wydanie magazynu Face&Look

Wrzesień - czas powrotów z urlopów, powrotów do szkół, powolny koniec lata... Skoro tak, to można uznać, że to czas początku.
Na nowo organizujemy swój czas, na nowo budujemy przestrzeń, która w wirze obowiązków i zadań powinna pomieścić również nieco komfortu dla siebie samych. Bo przecież gonimy wciąż za czymś a czas wydaje się kurczyć... w tym wszystkim ważna jest właśnie ta przestrzeń na zaczerpnięcie oddechu.

Być może mogą Państwo zaczerpnąć teraz właśnie tego oddechu, trzymając nowy numer FACE&LOOK. Jeśli tak to proszę wygodnie się rozsiąść i zajrzeć do naszego pisma.
Przed nami jeszcze ciepłe dni, ale też jesienne wieczory, ale ile w tym wszystkim uroku, ile czasu do namysłu. Do refleksji skłonić może Państwa wywiad przeprowadzony przeze mnie ze znaną blogerką, prezenterką telewiyjną, felietonistką – Tamarą Gonzalez Perea czyli „Macademian Girl”, która opowiada o swoich życiowych doświadczeniach. Mnie szczególnie spodobała się myśl Tamary o tym, iż „los potrafi nas fantastycznie zaskakiwać i szkoda być ślepym na to, co może nam podrzucić”. Może faktycznie w tym okresie planowania, warto pamiętać o tej luce, którą wypełnić może za nas wspomniany los?
Niestety los nie zawsze odpowiednio zadba o nasze potrzeby i zazwyczaj sami musimy pamiętać o dbaniu o swoje życiowe priorytety.

Wrzesień to także dla wielu osób, czas powrotów do regularnych wizyt na siłowniach, dlatego przedstawiamy modę w nieco bardziej sportowym wydaniu.


Wracając do tego czym jest początek to wiążę się on często z zakończeniem innego etapu. Nie zawsze jest to łatwe, nie zawsze jest w tym pewność, nie zawsze starcza nam sił... na początku nie dostrzegamy tego wszystkiego, co na nas czeka – bo tego nie znamy, lecz wierzę, że warto angażować siły by starać się jak najlepiej zacząć nowy etap w swoim życiu i cieszyć się tym, czego dokonaliśmy.

Życzę Państwu miłej lektury oraz udanych powrotów do swoich codziennych zajęć – wspaniałego początku.
Conrado Moreno
Redaktor Naczelny

Najnowszy magazyn dostępny w salonach sieci EMPIK.