Face&Look > O nas

O nas

Pomysł na Face&Look powstał w 2012 roku. Wtedy to postanowiliśmy stworzyć projekt, który da nową jakość kontaktów pomiędzy nami konsumentami, a producentami kosmetyków.

Face&Look to nie tylko portal internetowy, to również nowoczesny magazyn o urodzie, modzie i zdrowiu, który co dwa miesiące  dostarcza Wam praktycznych wskazówek i nowych inspiracji. 

Pierwszy raz w tym roku będziemy współorganizatorami eventu BEAUTYmania 2017, który odbędzie się 24-25 czerwca na EXPO XXI w Warszawie. Już dziś możesz zapewnić sobie udział w evencie. Kup karnet na stronie www.beauty-mania.pl z 50% kodem rabatowym F&L-Y7T1. Do zakupionego karnetu otrzymasz F&L BOX o wartosci 50 zł - gratis.


W czasopiśmie i na portalu - prócz artykułów o aktualnych trendach w modzie, urodzie i stylu życia - znajdziecie rozmaite atrakcje, takie jak konkursy z nagrodami, pudełka (F&L BOXY) z pełnowartościowymi kosmetykami w atrakcyjnych cenach, z magazynem Face & Look w prezencie i bezpłatną dostawą do Waszego domu. Co dwa miesiące macie szanse testować zupełnie za darmo nowości kosmetyczne (F&L TESTY).  Zależy nam na Waszych opiniach, wymianie poglądów i możliwości zawierania nowych znajomości wśród ludzi o podobnych zainteresowaniach, dlatego stworzyliśmy Face & Look CLUB, do którego Was serdecznie zapraszamy. F&L CLUB da Wam możliwość korzystania ze specjalnych ofert promocyjnych, kierowanych wyłącznie do Klubowiczów. Zapraszamy Was do bezpośredniego kontaktu z nami. Piszcie na adres: redakcja@faceandlook.pl