Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > ZDROWIE > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Ochrona przeciwsłoneczna w sztyfcie

Ochrona przeciwsłoneczna w sztyfcie

Mały, poręczny i bardzo wygodny w użyciu – preparat z filtrem w postaci sztyftu możesz mieć zawsze przy sobie. Zmieści się nawet w małej kieszonce.

 

Stosując preparaty z filtrem UV możemy bezpiecznie przebywać na słońcu. Należy jednak pamiętać, że aplikację kosmetyku powinno się co jakiś czas powtarzać. Szczególnie wtedy, gdy zażywamy kąpieli czy uprawiamy sporty na świeżym powietrzu. Należy również pamiętać, że szczególnej ochrony wymagają znamiona, blizny, zmiany pigmentacyjne oraz tatuaże – zwłaszcza te świeże. Wybierając się na długi spacer, na wycieczkę rowerową czy spływ kajakowy warto zawsze mieć pod ręką preparat ochronny, aby w razie potrzeby móc go zastosować ponownie. 

Idealnym kosmetykiem, który warto mieć zawsze pod ręką jest Ochronny Stick SPF 50+. Ten nowatorski wodoodporny kosmetyk zapewnia bardzo wysoką punktową ochronę. Praktyczny sztyft pozwala na precyzyjną aplikację bezpośrednio na skórę, jest niezwykle wygodny w stosowaniu. Wystarczy delikatnie potrzeć miejsce, które chcemy zabezpieczyć i gotowe! Nieduże opakowanie bez problemu zmieści się nawet w damskiej torebce, preparat możemy więc zawsze mieć pod ręką i zastosować w razie potrzeby.  Świetnie sprawdza się do ochrony miejsc szczególnie narażonych na działanie słońca, jak np. uszy, nos, okolice oczu. Ten z oferty Floslek Laboratorium oprócz filtrów zawiera witaminę E, która opóźnia procesy starzenia, masło Shea, oczyszczoną formę lanoliny i wosk carnauba, który ma właściwości emoliencyjne, działa nawilżająco i odżywia skórę. Wygoda stosowania sprawia, że chętnie sięgają po niego również najmłodsi, dla których taka forma aplikacji stanowi zachętę do używania preparatu i… pozwala wykazać się samodzielnością. Dla kilkulatków to przecież zdecydowanie łatwiejsze niż  smarowanie się tradycyjnym balsamem!

Cena 45,99 zł/16 g


 

Na bezpieczne zakupy on-line zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Sopot Sun, nawilżające mleczko w sprayu do opalania, SPF50. Cena 25,14/170 ml

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

marta911217 (niezweryfikowany)

Wodoodporny stick świetnie chroni nos i uszy przed poparzeniami słonecznymi. Gorąco polecam podczas wakacyjnych podróży.

fiona (niezweryfikowany)

sztyft sprawdza się świetnie, szczególnie w podróży