Face&Look > MODA > LOOKI > PORADY > TRENDY > One of a kind! Poznaj kolekcję na Dzień Matki

One of a kind! Poznaj kolekcję na Dzień Matki

Podobnie jak w zeszłym roku również i w tym marka Parfois stworzyła linię na Dzień Matki, opartą na idei jednakowych dodatków dla matek i córek. Kolekcja ta – pełna radosnych detali  jest zapowiedzią niezapomnianego dnia, który jeszcze bardziej zyskuje na znaczeniu.

 

Dla matek i córek lubiących wszystkim się dzielić  wspólnymi chwilami, zabawami i oczywiście dodatkami – Parfois zaprojektowała idealne akcesoria. W kolorze koralowym oraz w czerwieni, plecaki dostępne są w dwóch rozmiarach: normalnym dla mam i mniejszym dla córek.

 

Oprócz tego marka przygotowała inną propozycję na ten wyjątkowy dzień – dwa zestawy identycznych okularów. W tym samym pudełku znajdziemy jedną parę dla mamy i drugą, mniejszą, dla córki. Parfois zaprojektowała dwa modele okularów  pierwszy typu cat-eye i drugi metalowy i okrągły.

Jako dopełnienie tych zestawów firma przygotowała również pełne kolorów i kształtów chusty oraz srebrny zegarek w limitowanej edycji (srebro X), a także  biżuterię ze srebra i stali, w kolorach srebrnym i złotym, na której tematyka miłości wyrażona jest w kształcie serca bądź przez samo słowo love.

Parfois pragnie uczcić więzi pomiędzy matką a córką, oferując kolekcję, która sprawi, że Dzień Matki będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.


fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Komentarze

Ilona Ewa

Świetnie upominki na dzień Matki.

OLIWIA25

Fajny pomysl.

Agaagaja

Ciekawy pomysł na prezent dla mamy.

eliska

Super pomysł

finezja

Niezwykle i bardzo z pomysłem! Smile 

maybe92

Fajne dodatki Smile Od jakiegoś czasu jestem wielką fanką plecaków, więc muszę się zastanowić nadczerwonym albo różowym Wink

JULA7

Fajne plecaczki