Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > Mężczyzna > OneBlade: przycina, nadaje kształt, goli zarost

OneBlade: przycina, nadaje kształt, goli zarost

OneBlade to maszynka hybrydowa, która przycina, nadaje kształt i goli zarost o każdej długości. Zapomnij o skomplikowanych czynnościach i przyrządach - przestaw się na innowacyjny sposób dbania o zarost. Teraz dostępny jest także nowy model OneBlade Pro. 
 
Nowocześni mężczyźni ceniący indywidualizm i stylizujący zarost wymagają nowoczesnych sposobów, by odpowiednio o niego zadbać. I dlatego powstał Philips OneBlade, czyli rewolucyjne rozwiązanie do męskiego zarostu 3w1, którego jeszcze nie było! Przy projektowaniu tej hybrydowej maszynki naprawdę skupiono się na potrzebach współczesnego mężczyzny. Za pomocą OneBlade możesz szybko i wygodnie przycinać, nadawać kształt i golić zarost o każdej długości. Pierwsi mężczyźni już wypróbowali OneBlade i są naprawdę zadowoleni! Teraz dostępne są nowe modele OneBlade Pro dla jeszcze bardziej wymagających mężczyzn.
 
 
OneBlade Pro QP6520 pozwala przyciąć zarost na odpowiednią długość za pomocą regulowanej precyzyjnej nasadki, którą znajdziesz w zestawie. Wybierz jedno z 14 blokowanych ustawień, aby uzyskać efekt popołudniowego zarostu bądź krótką lub dłuższą brodę. OneBlade jest skuteczny nawet przy dłuższym zaroście i jednym ruchem ścina nawet kilkudniowy zarost. Dwustronne ostrze o niewielkich rozmiarach umożliwia stworzenie idealnych krawędzi i perfekcyjnych linii, nawet w problematycznych miejscach. Możesz też golić zarost w każdym kierunku, aby uzyskać doskonałą widoczność i zobaczyć każdy włos, który przycinasz. Ponadto OneBlade dopasowuje się do kształtu twarzy, umożliwiając efektywne i komfortowe przycinanie i golenie całej powierzchni. 
 
 
Dla uniknięcia tak częstych w przypadku innych narzędzi podrażnień oraz zaczerwienień skóry OneBlade przycina zarost na optymalną odległość, zapewniając ochronę dla skóry. Zastosowana w nim rewolucyjna technologia łączy w sobie szybko poruszające się ostrze (200 ruchów na sekundę) z podwójnym systemem ochrony, który dzięki gładkiej powłoce i zaokrąglonym końcówkom ostrza chroni skórę przed podrażnieniami.  OneBlade nie zapewni aż tak gładkiego efektu golenia jak maszynka jednorazowa, ale dzięki temu jego stosowanie jest komfortowe, szybkie i nie powoduje podrażnień, a ogólny efekt to wciąż gładka skóra! OneBlade można używać na mokro i na sucho. Urządzenie jest wodoodporne - do golenia można nałożyć piankę lub nie, a także używać go pod prysznicem.
 
Ostrza OneBlade zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej efektywności. Aby zachować ich optymalną wydajność, należy wymieniać ostrze co 4 miesiące. 
 
Rekomendowana cena Philips OneBlade Pro QP6520/20 wynosi 359 zł. Ceny pozostałych modeli:
 
OneBlade Pro QP6510/20 - 269 zł
OneBlade QP2530/20 - 179 zł
OneBlade QP2520/20 - 139 zł

fot. materiały prasowe Philips

 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Bardzo fajny gadżecik.

moonikak1

byłby idealny dla mojego mężczyzny :)chyba wiem,co doastanie pod choinkę Biggrin

Beatris20

Zastanawiam sie nad nim dla mojego☺.

Iwo

Mam i polecam świetna sprawa goli idealnie

Jogi

Zarost mam taki sobie więc jednorazówka wystarcza

macros

Sprzęt ok, ale wolę albo golarkę albo jednorazowkę, nie we wszytskim  się sprawdził one blade. Ale kazdy niech sam spróbuję, mój kumpel bardzo sobie chwali.

krisek

bardzo przydatny sprzęt.