Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > PORADY > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Physiolift Serum wygładzająco-wypełniające zmarszczki od Avène

Physiolift Serum wygładzająco-wypełniające zmarszczki od Avène

Laboratoria dermatologiczne Avène opracowały formułę serum wygładzająco-wypełniającego zmarszczki PhysioLift z myślą o kobietach, które wiele wymagają od siebie oraz od stosowanej pielęgnacji skóry, przeciwdziałającej oznakom starzenia, która jednocześnie nie narusza równowagi wrażliwej skóry. Zadaniem serum jest wsparcie kobiet w walce z procesami starzenia się skóry.
 
 
Działanie PhysioLift Serum
Nawilżająco-liftingujące serum dociera do głębszych warstw skóry, aby wygładzić, wypełnić, nawilżyć i przygotować skórę do dalszej pielęgnacji. Zapewnia zarówno działanie przeciwstarzeniowe, jak i optymalne nawilżenie.  Może być stosowany jako podstawowa pielęgnacja lub w uzupełnieniu produktów pielęgnacyjnych z gamy PhysioLift,  zapewniając widoczny efekt dzięki specjalnie dobranym polimerom z efektem dynamicznego liftingu naśladującego ruchy twarzy i nie zmieniającego jej rysów.
 
Składniki aktywne
 
Mikrosfery kwasu hialuronowego z zastosowaniem technologii smart hyaluron
Mikrosfery kwasu hialuronowego o dużym ciężarze cząsteczkowym wykorzystują naturalne zasoby wodne skóry, które wychwytują na jej powierzchni, zwiększając tym samym swoją objętość. Przywracają skórze sprężystość i spłycają bruzdy. Ich fizjologiczne działanie w harmonii ze skórą zapewnia widoczny efekt wypełnienia.
 
Monooligomery kwasu hialuronowego
Monooligomery kwasu hialuronowego o małym ciężarze cząsteczkowym, w postaci mikroskopijnych fragmentów, szybko wnikają w górne warstwy naskórka. Ich idealnie dobrany rozmiar wynoszący 120 kDa zapewnia skuteczne działanie ujędrniające. Monooligomery kwasu hialuronowego aktywują receptory CD44 znajdujące się na powierzchni keratynocytów, optymalnie stymulując naturalną syntezę kwasu hialuronowego.
 
Komplementarne składniki aktywne o bardzo silnym działaniu objęte zgłoszeniem patentowym
Aby zapewnić optymalne działanie na już widoczne zmarszczki w serum zastosowano dwa ważne składniki aktywne gamy PhysioLift.
- AscofillineTM, która przyczynia się do odbudowy kolagenu. Ten wyciąg z algi brunatnej Ascophyllum nodosum stanowi aktywną substancję odbudowującą architekturę skóry. Został wyselekcjonowany ze względu na wysoką zawartość fukanów sulfonowanych o bardzo dużym ciężarze cząsteczkowym, które wykazują właściwości nawilżające. Dzięki innowacyjnemu procesowi depolimeryzacji udało się wyodrębnić najmniejszą jednostkę czynną (10 kDa) pod nazwą  AscofillineTM, która pobudza syntezę kolagenu, przywraca właściwą strukturę i wzmacnia szkielet skóry. AscofillineTM wykazuje komplementarne działanie do właściwości wypełniających kwasu hialuronowego.  
- Pre-tokoferyl o udowodnionym działaniu antyoksydacyjnym. To silnie działający przeciwutleniacz dostarczany do skóry w postaci prekursora. Uwalnia witaminę E przez cały dzień, w zależności od potrzeb skóry, aby skuteczniej chronić naskórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
 
Woda termalna Avène
Serum wygładzająco-wypełniające zmarszczki zostało również wzbogacone w wodę termalną Avène, której właściwości kojące i łagodzące podrażnienia zostały wykazane i potwierdzone w licznych badaniach dermatologicznych. Ten kluczowy składnik stanowi podstawę wszystkich produktów pielęgnacyjnych i przypomina o misji założycielskiej marki Eau Thermale Avène – pielęgnacji przeciwstarzeniowej również dla skóry wrażliwej. 
 
Mikrocząsteczki perłowe
Serum zawiera również inteligentne mikrocząsteczki perłowe, których odcień dostosowuje się do karnacji (tonacja różowa lub miedziana), w widoczny sposób ożywiając i korygując szarą cerę.  
 
Rezultat
Struktura skóry ulega stopniowo wzmocnieniu, również w perspektywie długoterminowej. Efekt wypełnionej i jędrnej skóry bez uczucia zbytniego naciągnięcia.
Lekka i płynna konsystencja zwiększa skuteczność formuły. Serum natychmiast się wchłania, wywołując uczucie nawilżenia, świeżości i komfortu dzięki zawartości glikoli i suchych olejków. 
 
Program pielęgnacyjny
Serum nakładamy rano lub/i wieczorem po oczyszczeniu skóry tonikiem, przed nałożeniem kremu. Aby zwiększyć skuteczność serum należy nakładać rano pod krem pielęgnacyjny, a wieczorem stosować balsam wygładzająco-regenerujący na noc. Latem, w przypadku stosowania kremu SPF, warto dodatkowo nawilżyć skórę nakładając pod krem PhysioLift Serum wygładzająco-wypełniające zmarszczki. Zimą serum stosowane w połączeniu z kremem pielęgnacyjnym stymuluje nawilżanie i poprawia komfort skóry wrażliwej narażonej na działanie zimna i wiatru.
 
Cena Physiolift Serum wygładzająco-wypełniające zmarszczki 95 zł/30 ml
 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Jak widzę Avene to od razu moja skóra to chce. Portfel trochę mniej.

finezja

Kremy od Avene są świetne.Ja miło je witam.Seria do skóry suchej i atopowej pamiętam jak swego czasu pomogła bardzo bliskiej mi osobie  Smile 

eliska

Woda termalna i serum znam natomiast reszty kosmetyków Avene nie może z czasem 

Agata Doroz

idealny pomysl na pomysl na prezent dla starszej kobietki Wink