Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > LOOKI > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Piękna rozświetlona cera dzięki 3 produktom

Piękna rozświetlona cera dzięki 3 produktom

Precyzyjna kompozycja składników oraz ich połączenie w strukturze galenowej, zapewnia najwyższą skuteczność działania. To podstawa tworzenia formuł, które marka Galénic podniosła do rangi prawdziwej sztuki.

 

Nowa linia Aqua Porcelain to 3 unikalne kosmetyki.

Fluid nawilżająco-rozświetlający z serii Aqua Porcelain

Fluid „flash lumière” o lekkiej i świeżej konsystencji to idealny sposób na uzyskanie natychmiastowego efektu „zdrowego blasku”. Topniejąca w kontakcie ze skórą emulsja nawilżająco-rozświetlająca pozostawia uczucie intensywnej świeżości i nawilżenia. Delikatnie otula skórę subtelną, aksamitną woalką, dając perfekcyjne promienne wykończenie. W czym tkwi sekret tej mistrzowskiej formuły? Obok rozjaśniającej witaminy C i zwalczającego niedoskonałości skóry wyciągu z różowego pieprzu peruwiańskiego, perełkowe trio skutecznie wychwytuje i odbija światło, korygując w ten sposób wszelkie przebarwienia. Dodatkowo zawartość pudrów nadaje skórze aksamitne, miękkie wykończenie. Skóra natychmiast staje się rozświetlona. Cena 163 zł/50 ml.

Lotion aktywujący światło Aqua Porcelain

Ten krystaliczny lotion o ultra odświeżającej formule to pierwszy krok w nowym rytuale pielęgnacyjnym, którego efektem końcowym jest rozjaśniona cera. Wmasowany opuszkami palców lub wcierany w skórę za pomocą wacika kosmetycznego, lotion aktywujący światło, przygotowuje skórę na działanie kolejnych produktów objętych rytuałem pielęgnacyjnym, jednocześnie rozświetlając i wydobywając naturalny blask skóry. W czym tkwi sekret jego formuły? Indywidualnie dobrana kompozycja, która wzmacnia siłę światła, składa się w 87% z nawilżającej wody, rozjaśniającej witaminy C, zwalczającego niedoskonałości skóry wyciągu z różowego pieprzu peruwiańskiego oraz tria nawilżających składników aktywnych: sorbitolu, gliceryny i Methyl Gluceth-20 (mieszanina glukozy i alkoholu metylowego). Cena 89 zł/200 ml.

Serum wyrównujące koloryt skóry z serii Aqua Porcelain

To serum to prawdziwe skoncentrowane piękno. Dzień po dniu, koloryt skóry się wyrównuje, a przebarwienia (matowa skóra, ciemne plamy) stają się mniej widoczne. Skóra odzyskując swój naturalny koloryt, emanuje urodą pełną blasku. Formuła została skomponowana w taki sposób, aby poza efektem silnie rozświetlającym, uzyskanym dzięki ujarzmieniu mocy światła, umiejętnie połączyć składniki aktywne. Po pierwsze perełki chronione szybko znikającą powłoką i zawierające: witaminę C, znaną ze swoich właściwości rozjaśniających, białe perełki, które nadają skórze naturalne świetliste, ale nie błyszczące wykończenie. Po drugie wyciąg z różowego pieprzu peruwiańskiego zwalczający niedoskonałości skóry oraz trio złożone z gliceryny, propanediolu i glikolu butylenowego, które nawilżają skórę.

Z chwilą, gdy za jednym prostym naciśnięciem pompki produkt wydobędzie się z opakowania, perełki łączą się z żelem, uwalniając rozjaśniającą moc witaminy C i zapewniając efekt aksamitnego wykończenia. W kontakcie ze  skórą żelowa konsystencja zamienia się w kropelki wody o niezwykłej świeżości. Produkt natychmiast się wchłania,  nie pozostawiając uczucia mokrej skóry. Cena 171 zł/30 ml.


fot. materiały prasowe

 

Kosmetyki rozświetlające znajdziesz także w sklepie faceandlook.com

 

Dodaj komentarz

Komentarze

eliska

Ekskluzywna marka nie było mi dane mieć żadnego kosmetyku

finezja

Nie znam.Bardzo efektownie się prezentuje Smile 

Ilona Ewa

Świetne te kosmetyki.