Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Pierwsze kosmetyki z nanozłotem i nanosrebrem

Pierwsze kosmetyki z nanozłotem i nanosrebrem

Teraz kobiety na całym świecie mogą poczuć na własnej skórze, jak działają produkty z nanosrebrem i nanozłotem. Innowacyjną technologię wprowadziła na rynek już w 2012 roku Polka, Żaneta Stanisławska, ekspertka branży beauty, która stworzyła markę O-Medic. Dlaczego pielęgnacja kosmetykami z cząsteczkami srebra lub złota jest tak skuteczna? 

 

Skóra na wagę złota

Produkty do pielęgnacji O-Medic, zawierają w sobie cząsteczki nano złota. Cząsteczki te, są nośnikami składników aktywnych, a dostając się w głąb skóry powodują maksymalne działanie u źródła problemu, jakim jest np. starzenie, brak jędrności itp.  Są to luksusowe i profesjonalne kosmetyki, które idealnie nadają się do stosowania, zarówno przed, jak i po zabiegach kosmetycznych. Intensywnie nawilżają nawet dojrzałą cerę, odżywiają, sprawiają, że będzie jędrna, napięta, rozświetlona, wygładzona, pełna blasku, bez przebarwień i zaczerwień. Stymulują także syntezę kolagenu. Klientki mogą wybrać dla siebie np. żele myjące, maskę do twarzy czy luksusowy złoty krem, oczywiście wszystkie kosmetyki są z nano złotem  mówi Żaneta Stanisławska, właścicielka marki O-Medic.

Oczyszczająca moc srebra

Kosmetyki z zawartością nano srebra mają działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Cząsteczki nano srebra są nośnikami składników aktywnych, które dostając się w głąb skóry powodują maksymalne działanie, które skutecznie niweluje np. trądzik czy atopowe zapalenie skóry.  Stosując kosmetyki ze srebrem, nasza skóra będzie nabierała zdrowego wyglądu. Szczególnie polecam je osobom zmagającym się z powstawaniem zmian trądzikowych i atopowych, gdyż działa biobójczo zabijając 99,9% bakterii, wirusów oraz grzybów. Idealnie nadają się do skóry mieszanej i tłustej. Należy też pamiętać, że w przeciwieństwie do innych kosmetyków przeznaczonych do tego typu skóry, O-Medic nie wysuszają skóry po ich zastosowaniu. Cera z niedoskonałościami i tłusta, także potrzebuje nawilżenia  mówi Żaneta Stanisławska.
Marka O-Medic dostarcza profesjonalnych kosmetyków do mezoterapii do wykorzystania w salonach, ale także wysoce profesjonalnych kosmetyków z nano składnikami do stosowania w domu. Warto wiedzieć, że to właśnie w Polsce powstają najlepsze i najnowocześniejsze kosmetyki profesjonalne z nano złotem i nano srebrem.
 
 
O-Medic (linia Nano) to profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji skóry. Nie zawierają parabenów i alergenów. To pierwsze produkty na świecie z nano złotem i nano srebrem, których składniki pokonują barierę skóry i perfekcyjnie działają u źródła problemu. Opatentowana technologicznie formuła stworzona została dla profesjonalistów pod okiem lekarzy dermatologów. Wśród produktów marki znajdują się m.in. pierwsza na świecie ampułka do mezoterapii z nano złotem, serum komórek macierzystych, luksusowe kremy z nano złotem i nano srebrem, płyny do demakijażu czy maski nawilżające.
 
Żaneta Stanisławska  właścicielka ogólnopolskiej sieci szkół Broadway Beauty International Group, trenerka biznesu, wykładowczyni akademicka, trenerka z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, organizatorka i jurorka Mistrzostw Makijażu Permanentnego, założycielka pierwszej rocznej Szkoły MP Broadway Beauty College, redaktor naczelna i twórczyni magazynu o makijażu permanentnym i mikropigmentacji medycznej Forever. Właścicielka marki kosmetyków profesjonalnych O-Medic. Zajmuje się „rewolucjami w gabinetach kosmetycznych” oferując konsultacje biznesowo-marketingowe.
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

bozenkaxxj

Luksusowe kosmetyki Smile