Plisy i pasy – to one podbiją nasze serca tej wiosny!

Plisy i pasy – to one podbiją nasze serca tej wiosny!

Sezon wiosenno-letni rządzi się własnymi prawami. Wśród wzorów, które już od lat podbijają nasze serca, możemy zdecydowanie wytypować, kojarzące się z marynarską duszą ponadczasowe pasy.

W zależności od rodzaju pasy potrafią doskonale modelować każdą sylwetkę. Pionowe w subtelny sposób optycznie wydłużą i wyszczuplą, za to poziome podkreślą talię osy czy też nadadzą figurze pełniejszych kształtów. Wybierając ten wzór w stonowanych barwach, uzyskamy look idealny zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjście.

Plisowanych elementów garderoby nikomu przedstawiać nie trzeba – zaprasowane na stałe fałdy tkaniny to niezwykle prosty sposób na efektowną zmianę nawet najprostszych form. Tej wiosny stawiamy na zwiewne spódnice o długości midi, natychmiastowo dodające naszej stylizacji świeżości i lekkości. Sporty look dzięki zestawieniu spódnicy z bluzą, a może lekko romantyczny outfit łączący pudrowy róż z bielą? Możliwości jest niezliczona liczba!

W ofercie marki Diverse znajdziemy propozycje dla kobiet, które w pierwszej kolejności stawiają na wygodę i funkcjonalność, jednocześnie pamiętają też o trendach i w indywidualny wplatają je do swojej garderoby.

 


fot. Diverse, materiały prasowe

Udostępnij:
0