Face&Look > F&L Testy > Podsumowanie Team Testów – szampon i lotion Phyto Nature

Podsumowanie Team Testów – szampon i lotion Phyto Nature

Przedstawiamy wyniki testów kosmetyków marki Phyto Nature – szamponu i lotionu do włosów z tendencją do wypadania. Jak się sprawdziły? Sami zobaczcie.

 

 

Szampon Phyto Nature przeciw wypadaniu włosów 

Szampon przeznaczony do włosów słabych, zniszczonych z tendencją do wypadania. Oparty na wyciągu z chinowca, który ma właściwości tonizujące i stymulujące korzeń włosa. Dodatkowo szampon zawiera prowitaminę B5, która odżywia włosy na całej długości. Szampon stymuluje naturalny wzrost włosów, odżywia i regeneruje, przywracając siłę, blask i elastyczność. By osiągnąć maksymalny efekt, zaleca się stosowanie szamponu w połączeniu z lotionem przeciw wypadaniu włosów Phyto Nature. Nie zawiera parabenów i silikonów.
 
Wyniki testów
Szampon do włosów Phyto Nature zdecydowanie spełnił oczekiwania 83% testujących, większość też oceniła produkt bardzo wysoko – w skali od 1 do 10 punków 33% osób przyznało mu 10 punktów, a 47% – 9 punktów. Wśród odpowiedzi na pytanie o wrażenia, jakie szampon pozostawia po zastosowaniu, dominowały: świeżość, miękkość i dobre oczyszczenie włosów. Na pytanie o zapach szamponu 43% uczestników testu odpowiedziało, że się podoba, natomiast aż 47% – że bardzo się podoba. Konsystencja szamponu odpowiadała niemal wszystkim testującym. Pojemność szamponu bardzo odpowiada 77% uczestników, a 20% - odpowiada. Testujący oszacowali także cenę produktu – 87% z nich uważa, że powinien kosztować w granicach 15-20 zł. 50% testujących przyznało, że opakowanie bardzo im się podoba, a 40% – że się im podoba. Na pytanie czy kupią szampon aż 60% testujących odpowiedziało, że kupi na pewno i 80% zdecydowanie poleci przyjaciółce.
 
Z waszych opinii
Kinga Szampon obficie się pieni. Dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy. Jest pachnący, o znakomitej konsystencji.
sisi13 Szampon jest rewelacyjny. Przestały mi w końcu wypadać włosy garściami. Zapach jest ładny, a piana bardzo fajnie oczyszcza włosy.
Bożena Wygodna butelka szamponu i bezproblemowa aplikacja. Do tego opakowanie tak duże, że wystarczy na wiele myć. Pieni się dobrze i spłukuje bez trudu. Włosy pozostają czyste, superodżywione i gładkie.
Wioletta Bardzo dobrze stosowało mi się ten szampon. Charakterystyczny, lekko cynamonowy zapach unosił się w łazience jeszcze przez godzinę po użyciu. Moje włosy wymagały po myciu zastosowania odżywki. Bez tego były szorstkie i nieprzyjemne w dotyku. Choć to dla mnie nie problem, bo zazwyczaj nakładam choćby minimalną ilość odżywki po każdorazowym myciu włosów. Zaskoczył mnie za to ich połysk - już po pierwszym użyciu szamponu z lotionem więc warto stosować je w parze. Na pewno będę ten szampon polecać, również za fajne odczucie odświeżenia skóry głowy.

Rewitalizujący lotion Phyto Nature przeciw wypadaniu włosów 

Lotion do włosów z wyciągiem z chininy został stworzony w oparciu o naturalny wyciąg z kory chinowca, który bezpośrednio stymuluje korzeń włosa. Rewitalizuje i zapobiega wypadaniu włosów, powstawaniu łupieżu i łojotoku. Skutecznie redukuje swędzenie skóry głowy. Wzbogacony jest także o prowitaminę B5 i auksyny roślinne, dzięki czemu odżywia włosy od nasady po końce. Lotion przeznaczony jest do włosów słabych i zniszczonych. Stymuluje naturalny wzrost włosów, odżywia i regeneruje, przywracając siłę, blask i elastyczność. Lotion może być stosowany zapobiegawczo na zdrowych włosach. By osiągnąć maksymalny efekt, zaleca się stosowanie lotionu w połączeniu z szamponem przeciw wypadaniu włosów Phyto Nature.
 
Wyniki testów
Lotion do włosów Phyto Nature spełnił oczekiwania w 100 procentach aż 83% testujących, pozostali przyznali, że spełnił je częściowo. Uczestnicy testów przyznali też lotionowi punkty w skali od 1 do 10 – najwyższą ocenę przyznało mu 47% testujących, a 9 punktów lotion otrzymał od 40% testujących. Pozostali także ocenili lotion wysoko – na 8 punktów. Wśród odpowiedzi na pytanie o wrażenia, jakie lotion pozostawia po zastosowaniu, dominowały: nadanie włosom świeżości, lekkości, wzmocnienie i uelastycznienie. Na pytanie o zapach lotionu 43% uczestników testu odpowiedziało, że się im podoba, a 44% – że bardzo się im podoba. Pozostałym podobał się średnio. Konsystencja odpowiadała niemal wszystkim testującym (93%), jedynie 7% odpowiedziało, że mógłby być gęstszy. Na pytanie o cenę lotionu 50% testujących odpowiedziało, że powinien kosztować w granicach 15-20 zł, pozostali stwierdzili, że cena powinna być wyższa (do 35 zł). Pojemność produktu nie budziła większych zastrzeżeń – 77% uznało, że jest bardzo dobra, a pozostali, że jest odpowiednia. Opakowanie także podobało się testującym – 67% przyznało, że podoba im się bardzo, a pozostali, że im się podoba. Aż 50% testujących odpowiedziało, że kupi lotion, a drugie 50%, że na pewno go kupi. 80% testujących odpowiedziało, że zdecydowanie poleci lotion przyjaciółce, a pozostałe 20%, że raczej poleci.
 
Z waszych opinii
bozenkaxxj Bardzo fajny produkt, polubiłam go od pierwszego użycia. Aplikacja za pomocą sprayu jest łatwa i przyjemna. Po dłuższym użytkowaniu włosy są wyraźnie zregenerowane i odżywione. Wyglądają zdrowo, są lśniące i piękne. Superduet z szamponem. Polecam
Daniel Bardzo dobry produkt, który razem z szamponem wstrzymał wypadanie włosów. Mam wrażenie, że nie tylko zahamował, ale wręcz pobudził cebulki do wzrostu. Dzięki lotionowi włosy są mocniejsze, ładnie błyszczą i przyjemnie pachną. Wzmacnia włosy bardzo wyraźnie.
Grzegorz Dobry, przyjemnie pachnący lotion. Bardzo dobrze po nim układały mi się włosy i miałem wrażenie, że jest ich jakby więcej. Stosowałem po każdym myciu i chyba widzę różnicę na korzyść, ponieważ włosy wyglądają na mocniejsze i zdrowsze.
 

Dodaj komentarz

Komentarze

Cameleonka

Nic dodać nic ująć. Świetny zestaw. Mój team już rozgląda się za kolejną butelką tego szamponu.

OLIWIA25

To były fajne testy Smile

Malinka23

same pozytywne opinie