Face&Look > F&L Testy > Podsumowanie Team Testów – wcierki do włosów Banfi

Podsumowanie Team Testów – wcierki do włosów Banfi

Węgierskie wcierki Banfi bazują na ziołowych ekstraktach, pachną ziołami i mają naturalny kolor. W skład wcierek wchodzą tłoczone pod ciśnieniem, a następnie filtrowane alkoholowe ekstrakty z różnych ziół. Wcierki pobudzają krążenie w skórze głowy, dzięki czemu pobudzają i przyspieszają porost włosów. Wcierki Banfi produkowane są przez firmę Herbaria, która powstała w 1949 roku. Wcierki Banfi owiane są legendą i na pewno kojarzy ją wiele osób ze starszego pokolenia. 

Wcierka łopianowa Banfi

Wcierka łopianowa Banfi służy do codziennego tonizowania i odświeżania skóry głowy. Ekstrakt z łopianu działa stymulująco na porost włosów. Wcierka Banfi produkowana jest ze świeżo wyciśniętych ziół i nasion, dzięki czemu koncentracja składników stymulujących porost włosów jest najwyższa.
Cena 20 zł/250 ml
 
Wcierka łopianowa Banfi w pełni odpowiadała oczekiwaniom 71% testujących, natomiast aż 91% przyznało jej 10 punktów w skali od 1 do 10. To świetny wynik! Zapach kosmetyku spodobał się 93% testujących. Wszystkim odpowiadała konsystencja, wszyscy też wysoko ocenili jego wydajność. 67% osób określiło cenę na poziomie wyższym niż rzeczywisty. 96% testujących zauważyło, że wcierka stymuluje wzrost włosów. Wszystkim odpowiadała pojemność produktu i wszystkim spodobało się opakowanie. 98% osób zadeklarowało, że zdecydowanie kupi produkt w przyszłości, a 97%, że zdecydowanie poleci go przyjaciółce.
 
Z Waszych opinii:
 
weronkaa84: Testowałam wcierkę łopianową i bardzo przypadła mi do gustu, tak pod względem zapachu, jak i właściwości. Wcierka dobrze rozprowadza się na skórze głowy ( choć miłym dodatkiem byłby aplikator, dzięki któremu produkt jeszcze precyzyjniej można byłoby nałożyć), nie podrażnia ani nie wpływa na szybsze przetłuszczanie się skóry i włosów. Wcierka pobudza wzrost włosów, hamuje ich wypadanie i łamliwość. Dzieki niej włosy są zdrowsze, mocniejsze i bardziej lśniące.
 
lawina74: Wcierkę do włosów Banfi  używam co najmniej raz na tydzień.  Kompozycja zawiera tylko naturalne składniki i traktuje produkt jak lekarstwo. Zabieg postanowiłam kontynuować przez 3-6 miesięcy. Spadek utraty włosów jest widoczny w ciągu 4-6 tygodni. Nastąpiła wyraźna  poprawa stanu mieszków włosowych, a włosy stały się silniejsze i zdrowsze. Przy systematycznym używaniu liczę na widoczny porost włosów.
 
matkatrojga: Ten kosmetyk czyni cuda z włosami. Spawia, że jest ich więcej, są mocniejsze i ładnie lśnią. Wcierka jest o dość mocnym zielonym, ziołowym zapachu, ale nie jest to zapach nieprzyjemny. A moje włosy po niej aż szumią ;)
 

Wcierka Lady Banfi

Wcierka Lady Banfi to kosmetyk na bazie chrzanu i gorczycy. Stymuluje porost włosów i pojawianie się baby hair. Wcierka Banfi produkowana jest ze świeżo wyciśniętych ziół i nasion, dzięki czemu koncentracja składników stymulujących porost włosów jest najwyższa.
Cena 20 zł/250 ml
 
Wcierka Lady Banfi w pełni odpowiadała oczekiwaniom 76% testujących, a 22% przyznało jej 10 punktów natomiast pozostali uczestnicy testów ocenili wcierkę na 8-9 punktów w skali od 1 do 10. To naprawdę dobry wynik! Zapach kosmetyku spodobał się 39% testujących, natomiast pozostali ocenili go jako średni, co w przypadku tego typu produktu jest także dobrym wynikiem. Wszystkim testującym odpowiadała za to konsystencja, wszyscy też wysoko ocenili jego wydajność. 54% osób określiło cenę na poziomie wyższym niż rzeczywisty. Co najbardziej nas zaskoczyło, to deklaracje na poziomie niemal 100%, że wcierka stymuluje wzrost włosów. Wszystkim odpowiadała pojemność produktu i wszystkim spodobało się opakowanie. 89% osób zadeklarowało, że raczej kupi w przyszłości produktu, a 95%, że zdecydowanie poleci go przyjaciółce.
 
Z Waszych opinii:
 
tesa63: Wcierka naprawdę zrobiła cuda z moimi włosami. Stały się zdecydowanie mocniejsze, przestały się łamać i wypadać. Zdecydowanie szybciej rosną, są miękkie i błyszczące. Zapach wcierki przyjemny, ziołowy. Jedyne czego mi tutaj brakuje to pipetka, która zdecydowanie ułatwiłaby aplikację produktu.
 
zorka55: Wcierka silnie stymuluje wzrost włosa. Jest bardzo skuteczna, choć zapach wcierki jest mocno ziołowy i nie każdemu odpowiada. Wygodna butelka zapewnia  ergonomiczne wykorzystanie.
 
Cameleonka: Plusem są naturalne składniki, jest to produkt w zgodzie z naturą, idealny dla wegan. Skóra reaguje normalnie, nie swędzi i nie piecze, a zapach znika po umyciu włosów. Po zastosowaniu Lady Banfi włosy delikatnie mniej się przetłuszczają, co widać po mniejszym ich "przyklapnięciu" u nasady na drugi dzień, co miało u mnie miejsce wcześniej. Mam wrażenie, że włosy odrobinę mniej wypadają, choć zużyłam zaledwie 1/3 opakowania. Wcierkę polecam osobom preferującym naturalny skład produktów i uskarżającym się na przetłuszczanie włosów.
 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Chyba znów powinnam po nie sięgnąć, bo wiosenne wypadanie trwa.

OLIWIA25

Nie znam tych kosmetyków ale jestem zachecona by je wyprobowac Smile

Cameleonka

Absolutnie podtrzymuję powyższe słowa. Teraz, po dłuższym okresie stosowania mogę pozytywną opinię przypieczętować jeszcze mocniej. Po prostu widać że włosy lubią to co natura w swym bogactwie ma do zaoferowania. Brawo wcierki Banfi. Podziękowania dla: napieknewlosy.pl.
Smile

maybe92

Wcierki Banfi są super Smile

Malinka23

nie znam ich, ale chętnie poznam. Opinie pozytywne i przystępna cena 

S-wa

czas odwiedzić drogerię 

S-wa

opinie na plus