Face&Look > F&L Testy > Podsumowanie Team Testów z marką Miyo – eyeliner

Podsumowanie Team Testów z marką Miyo – eyeliner

Intensywnie czarna kredka do oczu umożliwiająca wykonanie precyzyjnej linii na powiece, tuż przy nasadzie rzęs. Nowoczesna formuła zapewnia jedwabisty efekt oraz nieskazitelny makijaż. Kredka jest wodoodporna. Cena 15,99 zł

 

Podsumowanie:

Eyeliner spełnił oczekiwania aż 96% testujących. W skali od 0 do 10 70% uczestników testu przyznało kosmetykowi najwyższą liczbę punktów, 30% dało mu 9 punktów, a pozostali 8. Wszyscy zgodnie przyznali, że ma bardzo dobrą pigmentację. 88% ankietowanych odpowiedziało, że produkt jest bardzo trwały, a pozostali, że średnio. Wydajność eyelinera 60% osób uznała za wyższą niż innych tego typu produktów, a pozostali, że jest typowa. Aż 96% osób przyznało, że aplikator jest bardzo dobry i umożliwia wykonanie precyzyjnej kreski. Dla pozostałych aplikator nie miał znaczenia. 56% testujących uznało, że kosmetyk powinien kosztować nie więcej niż 20 zł, 36% uważa, że cena powinna wynosić od 21 do 30 zł, a pozostali, że między 31 a 40 zł oraz że powyżej 50 zł. Gramatura produktu była odpowiednia dla 92% testujących, a dla pozostałych za mała. Opakowanie bardzo spodobało się 80% testujących, a pozostałym po prostu się podobało. 72% osób odpowiedziało, że na pewno kupi kosmetyk w przyszłości, a 24%, że raczej kupi, pozostali nie mieli zdania. 84% ankietowanych zdecydowanie poleci eyeliner przyjaciółce, a pozostali odpowiedzieli, że raczej polecą eyeliner.

Z Waszych opinii:

kdabrowska: Eyeliner Cute Eyemarker to produkt godny polecenia, kreska robi się łatwo i długo utrzymuje na oku. W połączeniu z pozostałymi kosmetykami mogłam stworzyć piękny makijaż do pracy czy na wyjście z koleżankami.

Aneta S.: Cute Eyemarker spełnił moje oczekiwania. Ma odpowiednią konsystencję i wykonanie kreski jest bardzo proste, a sama kreska ma piękny, intensywny czarny kolor. Kreska utrzymuje się bardzo długo. Jak dla mnie produkt jest godny polecenia.

sisi13: Z tym eyelinerem można uwierzyć we własne możliwości. Okazało się, że z tym kosmetykiem wykonanie kreski na oku wcale nie jest trudne czy czasochłonne. Kredka wygodna, bardzo dobrze napigmentowana.

Kazimiera33: Kosmetyk przypadł mi do gustu, wykonanie kreski z jego użyciem jest łatwe i przyjemne. Kosmetyk trwały i poręczny.

lussi61: Eyeliner pozwala na wykonanie precyzyjnej kreski. Utrzymuje się na swoim miejscu przez cały dzień i ma bardzo głęboki czarny kolor. Zdecydowanie będzie to mój numer 1 wśród eyelinerów,

maybe92: Lubię eyelinery i często ich używam. Dla mnie najważniejsze jest, aby taki kosmetyk był dobrze napigmentowany (tak, aby wystarczyła jedna warstwa), nie odbijał się na powiece i przetrwał cały dzień. To zapewnia eyeliner od Miyo.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Agaagaja

Po Waszych opiniach mam ochotę kupić ten eyeliner.

maybe92

Fajne w takich eyelinerach jest to, że są naprawdę wydajne Smile

bozenkaxxj

Fajnie, że jesteście Dziewczyny zadowolone, ja jakoś nie mogę się przekonać do kresek Smile

OLIWIA25

Produkt ok.

Malinka23

wiedze, że opinie pozytywne. Fajnie, że jestescie zadowolone z testowanych kosmetyków Biggrin

finezja

Opinie tylko zachęcają do spróbowania chociaż za często nie mam do czynienia z kreską Smile 

Cameleonka

Jego jakość jest naprawdę zaskakująca i to przy stosunkowo niskiej cenie. Nawet polubiłam robienie kresek Wink

JULA7

Jest super,potwierdzam