Podsumowanie Team Testów z marką Miyo – puder

Podsumowanie Team Testów z marką Miyo – puder

Podsumowanie

Testujący w większości uznali puder za bardzo dobry produkt. 79% z nich było w pełni zadowolonych z efektów jego zastosowania, a pozostali częściowo. 74% testujących przyznało pudrowi 10 punktów w skali od 0 do 10, a 8% – 9 punktów, pozostali przyznali mu 8 punktów, a 1 osoba dała produktowi 7 punktów. 83% testujących przyznało, że produkt dobrze matuje cerę, a pozostali byli zdania, że średnio. Identycznie oceniono trwałość efektu po użyciu pudru – 83% uznało, że jest bardzo trwały, a pozostali, że średnio trwały. Połowa ankietowanych odpowiedziała, że wydajność pudru jest większa niż innych tego typu kosmetyków, a pozostali, że wydajność jest typowa. 46% testujących uznało, że puder powinien kosztować w granicach 20 zł, 38% – że cena powinna kształtować się w granicach 21-30 zł, a pozostali, że między 31 a 40 zł. 88% ankietowanych jest zdania, że pojemność pudru jest odpowiednia, a pozostali, że za mała. Opakowanie bardzo spodobało się 58% testujących, a pozostałym po prostu się podobało. Ponad połowa osób kupi produkt w przyszłości, a 67% poleci go przyjaciółce.

Z Waszych opinii

Cameleonka: Ten puder przypomina mi modne ostatnio pudry bananowe. Ma przyjemny, choć nieco zaskakujący żółtawy odcień, ale na twarzy wygląda bardzo naturalnie. Dobrze wtapia się w skórę i nieźle matuje. Ma bardzo drobniutką gradację, dzięki czemu świetnie nanosi się go na twarz.

Agata C.: Petarda! Kto powiedział, że puder musi kosztować majątek? Najlepszy kosmetyk tych testów. Puder szalenie wydajny, doskonale matuje i, co najważniejsze, bardzo długo utrzymuje się na twarzy. Jestem zaskoczona tym, jak ładnie stapia się z kolorem makeupu, dbając, by pozostał matowy i nienaruszony. Pokochałam od pierwszego użycia!

danam: Puder bardzo dobrze wykańcza makijaż. Matowi skórę dając jej ładny, naturalnie ciepły odcień. Opakowanie jest poręczne, aż chciałoby się, by było większe. Ten puder na pewno zagości w łazience na dłużej.

Marylka771: Puder jak dla mnie trafiony w punkt. Obawiałam się, że będzie za żółty, ale po nałożeniu doskonale wtapia się w koloryt cery, podkreślając ją i upiększając. Utrzymuje się dość długo, nie osypuje się, nie roluje. Świetny produkt.

Dorota W.: Jestem zadowolona z działania produktu, ładnie rozprowadza się pędzlem. Idealne wykończenie, dobrze matowi, nie zmienia koloru podkładu. Nie wysusza, ma miłą konsystencję, nie uczula 🙂

 

 

Udostępnij:
0