Face&Look > Pokaz mody Dzieci Dzieciom wspierają znani i lubiani!

Pokaz mody Dzieci Dzieciom wspierają znani i lubiani!

Pokaz mody „Dzieci Dzieciom” organizowany przez Fundację Spełnionych Marzeń to wielkie święto zwycięstwa nad chorobą nowotworową. Biorą w nim udział dzieci w trakcie i po leczeniu onkologicznym, a towarzyszą im gwiazdy sceny, kina, telewizji, muzyki. W tym roku będzie naprawdę ciekawie!

Fundacja Spełnionych Marzeń zaprasza na jedyny i niepowtarzalny, karnawałowy pokaz mody „Dzieci Dzieciom”, który odbędzie się 21 stycznia o godzinie 19.00 w Sali Marmurowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W pokazie wezmą udział małe modelki-pacjentki klinik onkologicznych z Olsztyna, Lublina oraz z Warszawy. Małym modelkom towarzyszyć na wybiegu będą m.in. Conrado Moreno, Katarzyna Cichopek, Gabi Drzewiecka, Anna Korcz, Marta Manowska, Miss Polski Olga Buława, Szymon Majewski, Mateusz Damięcki, Kuba Wesołowski oraz wielu innych. Nasi modele tradycyjnie wystąpią w koszulkach zaprojektowanych przez Magdę Różdżkę, a wykonanych przez firme Endo z akcji „Razem możemy więcej!”. 
Pokaz jest elementem poprzedzającym światowe obchody miesiąca walki z rakiem. Wydarzenie ma na celu łamanie stereotypów dotyczących leczenia chorób nowotworowych oraz pokazanie, iż chorobę nowotworową można pokonać. Pokaz uświetni występ znanych i  lubianych tenorów LeonVoci oraz koncert Sashy Strunin Swingowo. 
 
 
 
 

fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

kylaina

Podoba mi się radość tych dzieci i taka duma Smile

Malinka23

dzieci wyglądają słodko Biggrin Prezentują się wspaniale 

eliska

Nawet nie wiedziałam że taka akcja będzie. Uśmiech i radość dziecka jest bezcenna

S-wa

ach, te dzieciaki. Pięknie wyglądają 

Cameleonka

piękna i potrzebna akcja, aż łza się w oku kręci.

sisi13

O mamo, ależ tam są modelki Biggrin