Face&Look > MODA > TRENDY > Pokaż naturę wilka. Nowa kolekcja Never Ever

Pokaż naturę wilka. Nowa kolekcja Never Ever

Wolf to najnowsza, wiosenno-letnia kolekcja Never Ever. Odzwierciedla fascynację projektantek naturą wolnego, nieokiełznanego, dzikiego wilka. Utrzymana jest w kolorach soczystej zieleni.

 

Motywem przewodnim najnowszej kolekcji Never Ever jest piękny, nieuchwytny i dziki wilk. Duet projektantek zainspirowany przede wszystkim umiłowaniem wilka do wolności i niezależności, stworzył kolejną oryginalną wyjątkową kolekcję.

― W Never Ever od dawna hołdujemy takim wartościom, jak wolność i niezależność, więc motyw wilka był naturalnym wyborem ― przyznaje Agata Bańda. Szaleństwo, nieprzewidywalność, wolność, swoboda i nieokiełznanie – tak projektantki opisują cechy, które inspirowały je w procesie twórczym i pracą nad każdą kolejną kolekcją Never Ever. ― Projektując kolekcję Wolf myślałyśmy także o mądrości, wytrwałości i determinacji kobiet, które miałyśmy szansę spotkać na swojej dotychczasowej drodze ― dodaje Agata. Dla wilka najważniejsza jest jego wataha. Przynależność do grupy, więź, troska i wzajemna odpowiedzialność, to one stanowią o jego największej sile. W erze samoświadomości, samowystarczalności i samostanowienia kobiet warto przypomnieć, że bycie w grupie, rodzinie, bycie razem nie oznacza rezygnacji z wolności czy niezależności, lecz wprowadza te wartości w inny wymiar i pozwala cieszyć się nimi na innym poziomie.

Kolekcja Wolf to przede wszystkim najmodniejsze tego lata sukienki oversize i koszule z kokardami zawiązywanymi pod szyją. Nowe propozycje wykonano z prześwitującej wiskozy, a kolorami kolekcji są zielenie i brązy. Projekty zdobi szara głowa wilka i kolorowe kwiaty, m.in. duże, różowe peonie. Uzupełnieniem dużych grafik jest pomarańczowo-czerwono-fioletowy orientalny wzór. Flagowym projektem kolekcji są limitowane złote, ręcznie malowane kurtki, których plecy zdobi głowa tytułowego wilka. Kurtki i spódnice ręcznie malowała farbami akrylowymi Kamila Chojnacka, której malarstwo to spontaniczne rozmazywanie i chlapanie farbą. Artystka przyznaje, że najtrudniejszą częścią było namalowanie wilka w taki sposób, aby widać było jego siłę, a jednocześnie żeby nie przyćmił całości i pasował do szalonego tła. Ubrania z limitowanej kolekcji Wolf dodatkowo pokryto warstwą werniksu, który zabezpiecza i chroni malunek przed wilgocią. Wszystkie nowe propozycje marki zaprojektowano tak, by z łatwością można było je połączyć z wcześniejszymi projektami Never Ever.

Kolekcja Wolf dostępna jest w butiku na Mokotowskiej 61 i na neverever.pl


fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Komentarze

JULA7

Nie lubię mieć na ubraniu twarzy ludzkiej czy zwierzecej ale zielona suknia na samym dole po lewej mogła by byc moja Smile

jogav

Jak dla mnie zbyt pstrokato. Smile

OLIWIA25

Nie dla mnie.

Malinka23

niestety, nie moja bajka Crazy

Cameleonka

Dla koneserów świetne. U mnie zwierzak na stroju odpada. Ale podziwiam kunszt artystyczny tych dzieł. Brawo.

bozenkaxxj

Kolekcja oryginalna, jednak w sumie nic bym dla siebie nie wybrała Smile

finezja

Mega artystyczne wykonanie Smile 

sisi13

Trochę to szalone, ale w sumie jak ktoś lubi.