Face&Look > MODA > TRENDY > Pomysły na oryginalne prezenty fair trade

Pomysły na oryginalne prezenty fair trade

Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na tegoroczne prezenty zajrzyj na KOKOworld.pl. Znajdziesz tam  pomocnika  Mikołaja, który jest wybitnie fair, a dokładnie fair trade! Dlatego, możesz być pewien, że każda z poniższych propozycji będzie strzałem w dziesiątkę! 

 
Tej zimy KOKOworld zapewnia gwizdkowe prezenty dla niej, dla niego a nawet dla najmłodszych! Fanom prezentów praktycznych spodoba się etui na tablet lub laptop. Wytwarzany z papieru z recyklingu, połączonego z bawełną i pokrytego substancją Nano Liquid Glass, dzięki czemu jest nieprzemakalny jest prezentem praktycznym i etycznym zarazem. Za wzór i wykonanie odpowiada projektantka Wendren Setzer ze swoim zespołem lokalnych artystów, która postanowiła przenieść produkcję do Południowej Afryki skąd czerpie inspiracje, a jednocześnie wspiera ten region ekonomicznie. Dla Panów przygotowano we współpracy z krakowską marką MARTHU muszki. Wszystkie wykonane z bawełny African Wax, każda unikalna i niepowtarzalna, zapewne tak jak jej nowy właściciel.
 
 
 
Ciepłe świąteczne skarpety wzbudzą niejeden uśmiech, a gdy okaże się, że KOKOword pakuje je w autorskie, ekologiczne, prezentowe pudełka zdadzą się same wskakiwać pod choinkę. Drzewo widniejące na wszystkich opakowaniach świątecznych zaprojektował Dawid Polony, dzięki czemu zapamiętasz, że dzięki recyklingowi przyczyniasz się do ochrony drzew.
Zmarźluchom spodobają się kominy i czapki wykonane z wełny merino, ale także kolorowe kominy z printami zaprojektowanymi także przez Dawida Polonego. Komfort i ciepło, i to 
w duchu odpowiedzialnej mody? W KOKOworld to możliwe. Tak jak to, że marka hołduje zasadzie zero waste i cudowne KOKOmaskotki w całości powstają z recyklingowych ścinków z bawełny African Wax. Ich wnętrze wypełnia antyalergiczna kulka silikonowa, która jest w pełni bezpieczna dla przyszłych właścicieli zabawek.
 
 
 
Sprawdź wszystkie pomysły na kokoworld.pl i ciesz się prezentami wykonanymi w duchu fair trade!
 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

Cameleonka

nie gustuję zbytnio w stylu etno ale podoba mi się charakter prezentowanych tu wyrobów. Na biżuterię mogłabym się skusić.

sisi13

Chyba jednak bym się nie skusiła.