Face&Look > MODA > PORADY

PORADY

19
mar
2018
1

LC+ Maska do stóp w postaci skarpetek

Aby mieć piękne stopy na wiosnę i z radością założyć sandały, w pierwszej fazie pielęgnacji należy pozbyć się zgrubiałego naskórka. Potrzebujemy na to około 3 tygodni.   

15
mar
2018
4

Męskie metamorfozy 2018. Najmodniejsze fryzury

Barbershopy wpisały się na stałe w krajobrazy polskich miast. Modna fryzura to nie tylko obowiązkowy punkt w total looku zadbanego, współczesnego mężczyzny, lecz także wyzwanie. Najgorętsze trendy tego roku to stylizacje, które z powodzeniem można wykonać w domu, uzyskując niebanalny efekt. ...

15
mar
2018
2

Olejkowa pielęgnacja ciała z Pat&Rub by Kinga Rusin

Największą popularnością wśród produktów do pielęgnacji ciała cieszą się nadal balsamy, mleczka i masła. Coraz większą konkurencją stają się jednak dla nich olejki, które, dzięki nowoczesnym składom, obalają mity z nimi związane. 

14
mar
2018
2

Biotaniqe Terapia śluzem ślimaka

Biotaniqe Terapia śluzem ślimaka to innowacyjna linia, w której potężną moc regeneracyjną osiągnięto dzięki skoncentrowanej esencji filtrowanego śluzu ślimaka.   

14
mar
2018
2

Musisz to wiedzieć, zanim kupisz perfumy

Perfumy kupujemy najczęściej kierując się wyglądem flakonu lub pod wpływem nuty głowy, którą czujemy na początku. Tyle że ona trwa jedynie 30 minut.   

13
mar
2018
2

Ampułki Conny z jadem węża i śluzem ślimaka

Skuteczne wygładzenie zmarszczek pod wpływem działania syntetycznego neuropeptydu naśladującego jad węża, oraz dogłębne nawilżenie i regeneracja cery pod wpływem filtratu ze śluzu ślimaka – oto propozycje marki Conny w postaci ampułek pielęgnacyjnych.

13
mar
2018
1

Inspirujący styl Anny Lewandowskiej

Kobieta, której nie trzeba przedstawiać – Anna Lewandowska. Ciężko zapracowała na to, by nie być kojarzona wyłączenie jako żona piłkarza Roberta Lewandowskiego. Teraz sama jest znana, a jej styl dla wielu kobiet jest niezwykle inspirujący.

12
mar
2018
1

Szampon Rene Furterer przeciw wypadaniu włosów

Wypadanie to najtrudnieszy do opanowania problem z włosami. Żeby powstrzymać ten proces, warto zasięgnąć rady trychologa, przyjrzeć się swojej diecie i oczywiście wspomóc włosy odpowiednimi preparatami. Jednym z nich jest nowy szampon od Rene Furterer.

09
mar
2018
1

Myjesz włosy często? Prawdopodobnie im szkodzisz!

Szampony, choć stworzono je do pielęgnacji, mogą wypłukiwać składniki odżywcze i osłabiać kondycję włosów. Jak więc myć włosy? Najlepiej używając produktów z lipidami o działaniu wzmacniającym.  

08
mar
2018
1

Jak zachować młodość? Wiedzą specjaliści marki Dermika

Poszukując najskuteczniejszych substancji liftingujących, Dermika sięgnęła po karmazynową algę, wytwarzającą unikalną, koloidalną otoczkę, bogatą w niezwykłe, napinające cząsteczki. Z kolei inspirując się profesjonalnym zabiegiem hydradermabrazji, który wykorzystuje odmładzającą synergię...