Face&Look > MODA > PORADY

PORADY

14
sie
2019
2

Chcesz jeździć rowerem elektrycznym? Przeczytaj

Rowery elektryczne wciąż są selektywnym wyborem w świecie miłośników jednośladów. Na szczęście zdobywają coraz więcej zwolenników. Jak przygotować się do pierwszej jazdy na eBike’u? Wystarczy wziąć pod uwagę garść praktycznych porad.  

13
sie
2019
1

Odchudzanie przez masowanie – czy to możliwe?

Czy masaż może odchudzić? Wszystkim specjalistom od chodzenia na skróty i wyznawcom cudownych diet musimy niestety oznajmić, że nie. Może natomiast bardzo wspomóc cały proces zrzucania nadwagi, a nawet sprawić, że w newralgicznych miejscach zniknie kilka centymetrów.  

09
sie
2019

Dieta na oko, czyli co lubią nasze oczy

Od tego jak się odżywiamy, uzależnione jest nasze samopoczucie, zdrowie i forma. Dieta nie pozostaje również bez znaczenia dla naszego wzroku. Jaka dieta jest dobra na… oko?  

01
sie
2019
1

Postarzane fotki, ciekawska pogodynka i podstępna latarka - uwaga na prywatność w sieci!

Czy niewinna zabawa w postarzane zdjęcia jest okupiona przekazaniem praw do swoich fotografii nieznanej rosyjskiej firmie? Niestety tak.

5

1

5

0

F&L BOX Be Organic – forever young

163,00 zł 116,00 zł

5

1

29
lip
2019
3

Ciekawy i oryginalny pomysł na prezent

Urodziny, imieniny, rocznica ślubu – jest wiele okazji do obdarowania bliskich prezentami. Jednak z każdym rokiem coraz trudniej znaleźć upominek, który będzie udany.

24
lip
2019
4

Jakie buty wybrać na górski szlak?

Sezon urlopowy w pełni – zarówno wyższe, jak i niższe partie gór jeszcze przez kilka tygodni będą gościły wielu turystów. A że nie ma bezpiecznej wędrówki bez odpowiednich butów, podpowiadamy, jak wybrać najlepsze trekkingi.  

19
lip
2019
3

Jedna para okularów do wszystkiego – to możliwe?

Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, spacery w gronie rodzinnym, odpoczynek na plaży – to tylko nieliczne sytuacje podczas których korzystamy z okularów przeciwsłonecznych. Ochrona przed słońcem może być jednak kłopotliwa dla osób z wadą wzroku, które często muszą wyposażyć się w kilka par...

19
lip
2019
3

Czy wiesz, jak bardzo palenie niszczy skórę?

Palenie tytoniu to jeden z ważniejszych czynników wpływających negatywnie na wygląd i kondycję skóry. Zarówno u osób palących, jak i tzw. biernych palaczy. Dym tytoniowy zdecydowanie przyspiesza proces starzenia się skóry oraz wywołuje lub nasila występowanie chorób skórnych, przede wszystkim...

11
lip
2019
1

Jak odświeżyć damską szafę na lato?

Kiedy przychodzi lato, a razem z nim gorące dni, chcemy coś zmienić w naszej garderobie. I nie chodzi jedynie o schowanie w głąb szafy grubych swetrów. 

11
lip
2019

W pogoni za światłem – niezwykłe zdjęcia ślubne

„Pursuit Of Light” to nowa kampania Nikon Europe, zrealizowana przy współpracy z wiodącymi fotografami ślubnymi z całej Europy. W zachwycającej serii zdjęć udowadniają oni, jak istotnym elementem fotografii ślubnej jest światło.