Face&Look > MODA > PORADY

PORADY

16
lis
2017
2

Remedium na jesienną chandrę i stres? Terapia sianem!

Coraz krótsze dni, znikome ślady promieni słonecznych oraz niskie temperatury u wielu osób powodują spadek energii oraz przygnębiający nastrój. Jesień nie jest łatwym okresem dla Polaków. Co jednak robić, by przetrwać tych kilka najbliższych miesięcy i z uśmiechem powitać wiosnę? Czas powiedzieć...

13
lis
2017
3

Popraw sobie humor i zrób herbatkę jesienno-zimową

Listopad to najtrudniejsza dla naszego samopoczucia pora roku. Jest pochmurne i deszczowo, a temperatura bywa już iście zimowa. Ponadto z drzew spadają kolorowe liści – symbol  złotej polskiej jesieni – które do tej pory koloryzowały krajobraz, przez co często nie mamy ochoty wychodzić z domu...

13
lis
2017
5

Chcesz być piękna? Używaj kremu z umiarem!

Co za dużo to niezdrowo – ta zasada tyczy się także stosowania kremów. Nakładanie zbyt dużej ilości kremu do twarzy może obciążyć naszą skórę. Większa ilość kremu to też większe problemy z jego wchłonięciem. Ile kremu powinniśmy używać?  

10
lis
2017
5

To warto wiedzieć: 7 błędów przy powiększaniu ust

Z jednej strony powiększanie ust kwasem hialuronowym to bardzo popularny zabieg medycyny estetycznej. Z drugiej wzbudza on wiele kontrowersji, a nawet lęków. Oto 7 błędów, przez które powiększanie ust nie zawsze ma dobrą prasę. 

F&L BOX PIĘKNA CERA

110,00 zł 49,99 zł

4.8

106

F&L BOX ULTRANAWILŻENIE

89,99 zł 79,99 zł

4.6

53

4.7

56

10
lis
2017
2

Smog. Czy umiemy się przed nim bronić?

Od kilku lat w Polsce bardzo głośno mówi się o smogu, a więc zanieczyszczonym powietrzu o dużym stężeniu pyłów i toksycznych gazów. Media stale alarmują o jego wysokim poziomie w wielu miastach, wśród których nieustannie króluje Kraków i okolice.

07
lis
2017
4

Co mówią eksperci o wpływie e-czytania na wzrok?

Czytanie ebooków stało się bardzo modne, jak potwierdza 60% respondentów*. Co trzeci zapytany obawia się jednak, iż czytanie na ekranie bardziej psuje wzroki niż czytanie książek tradycyjnych, ale tylko co trzeci czyta ebooki na czytnikach, czyli dedykowanych do e-lektury urządzeniach. Czy e-...

07
lis
2017
2

Piękniejsza figura w kilka chwil? To możliwe!

Wysokiej jakości bielizna modelująca wyszczupla i poprawia proporcje sylwetki. W mgnieniu oka dodaje pewności siebie i sprawia, że wybrana sukienka lub inna kreacja dużo lepiej się prezentuje.   

02
lis
2017
1

Zdrowie i uroda potrzebują czasu. Zadbaj o piękne nogi, zanim przyjdzie wiosna!

Co roku w ciepłe dni marzysz o tym, by założyć krótką spódniczkę lub szorty, ale powstrzymują cię widoczne na nogach niedoskonałości? Nie jesteś sama – według badań aż 72% Polek skarży się na dolegliwości związane z niewydolnością żył kończyn dolnych, w tym żylaki. Nie znaczy to jednak, że jesteś...

27
paź
2017
4

Nowy trend w makijaż? Zdradza go makijażystka marki Paese

Sylwia Shiffman, główna makijażystka marki Paese, zdradza nam, jakie trendy są teraz obowiązkowe w makijażu. Na pewno są to ciekawe propozycje, ale nie na każdą okazję.

25
paź
2017
1

Siostry Bukowskie: Jak nabrać pewności siebie?

Najbardziej chodliwe nagłówki głoszą: ODZYSKAJ PEWNOŚĆ SIEBIE! PODNIEŚ SWOJĄ SAMOOCENĘ! ZAWALCZ O SIEBIE! IDŹ ŚMIAŁO PRZEZ ŻYCIE! NOŚ GŁOWĘ WYSOKO! Otwierasz więc gazetę na wskazanej stronie i czytasz.