Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > PORADY > ZDROWIE > Powrót do metody Kneippa. Tak prosto i naturalnie możesz dbać o cerę!

Powrót do metody Kneippa. Tak prosto i naturalnie możesz dbać o cerę!

Czujesz, że twoja skóra jest zmęczona? Masz wrażenie, że potrzebuje naturalnego odświeżenia bez skomplikowanych zabiegów kosmetycznych? Wypróbuj polewanie twarzy zimną wodą!

 
Polewanie twarzy zimną wodą szybko i w łatwy sposób pomoże poprawić krążenie i ujędrnić skórę. Wystarczy zaledwie 30 sekund, aby cera uzyskała świeży, różowy odcień. Polewanie twarzy, nazywane w terapii Kneippa „upiększającym polewaniem", może być stosowane kilka razy dziennie. co więcej – odświeżające i pobudzające polewanie wodą działa także na nasze samopoczucie i może zastąpić nawet kilka filiżanek espresso. Regularne stosowanie tej metody pomaga zachować dobrą kondycję i ładny koloryt skóry.

Jak wykonać polewanie twarzy?

Zacznij od prawej skroni. Stamtąd poprowadź strumień chłodnej lub zimnej wody prostymi liniami w dół i wróć ponad policzek – w sumie trzy razy. Powtórz ten proces po lewej stronie. Następnie trzykrotnie przesuń strumień wody po czole. Zakończ, trzykrotnie przepuszczając strumień wody po twarzy okrężnym ruchem.
 

 
Czym właściwie wykonać zabieg? Możesz wykorzystać do tego główkę prysznica. Ponieważ jednak korzyści z polewania twrzy wodą są naprawdę znaczące firma Dornbracht opracowała nową, specjalną wylewkę baterii umywalkowej, dzięki której polewanie twarzy, jak i inne zabiegi Kneippa, można przeprowadzić wygodnie i skutecznie. Wylewka do polewań jest zintegrowana bezpośrednio z umywalką i jest wyciągana, dzięki czemu zapewnia elastyczność obsługi. Specjalny laminarny strumień zapewnia pełne i równomierne zwilżenie skóry, co jest niezbędne do optymalnego oddziaływania wody.

fot. materiały prasowe marki Dornbracht

 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Bez tej wylewki nie będę piękna...

Kotik

Mosking