Face&Look > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Powstrzymaj oznaki starzenia – krem Genoxage X35/20 COMPLEX PROGRAM 5 Actions

Powstrzymaj oznaki starzenia – krem Genoxage X35/20 COMPLEX PROGRAM 5 Actions

Kosmetyki Genoxage to nowa, unikalna seria kosmetyków wykorzystujących dermogenetykę do produkcji wyjątkowych, opartych o badania naukowe produktów i pierwszy krok do spersonalizowanej pielęgnacji skóry. Linia Genoxage X35/20 zapewnia kompleksowe zwalczanie oznak starzenia się skóry, a także pozwala zapobiec ich powstawaniu.

Kosmetyki Genoxage X35/20 kompleksowo działają na wszystkie zmienne mające wpływ na starzenie się skóry, w szczególności dzięki połączeniu 20 składników aktywnych, zastosowanych w stężeniu do 35%, czyli znacznie powyżej średniej stosowanej w zwykłych kosmetykach. Powoduje to dodatkową aktywację genów odpowiadających za odbudowę skóry, m.in. poprawiając jej elastyczność i gęstość. W składzie preparatów znajdziemy m.in. kwas hialuronowy o trzech różnych masach cząsteczkowych, retinol, stabilizowana witamina C, enzymy naprawcze DNA, witamina E, składniki przeciwzapalne, przewciwobrzękowe i wiele innych.

Dzięki starannie opracowanej formule, krem zapewnia kompleksową kurację dla każdego typu skóry. Szybko i skutecznie działa z jednej strony na odbudowę i odnowę, z drugiej aktywuje, stymuluje oraz nawilża skórę. To doskonała baza dla kuracji przeciwstarzeniowej za pomocą pozostałych kosmetyków serii Genoxage X35/20. Kompozycja aktywnych składników, dzięki systematycznemu stosowaniu wpływa na przyspieszenie procesu odnowy komórkowej, poprawę elastyczności skóry i intensywnie ją nawilża. W efekcie skóra staje się gładka i miękka. Zaleca się stosowanie preparatu co najmniej trzy razy w roku – w styczniu, w celu oczyszczenia i odnowy skóry, która po jesieni i w zimie traci świeżość i jest podatna na podrażnienia, wiosną, aby przywrócić skórę do życia po mroźnych miesiącach zimowych i przygotować ją na pierwsze promienie słońca oraz we wrześniu, aby nawilżyć i zregenerować skórę po przyjęciu dużej dawki promieni słonecznych.

 

Krem Genoxage X35/20 COMPLEX PROGRAM 5 Actions • 4 Weeks Booster (50 ml, ok. 440 zł)

polmax@polmax.eu

Dodaj komentarz

Komentarze

Dorota Niewiadomska

Nie znam kompletnie tego cuda,ale cena dość wyraźna za ten eliksir młodości  Smile 

sisi13

Tanio jak barszcz Wink

Agaagaja

Opakowanie wygląda pięknie, cena nie niska, zapernienie producenta kuszące... Smile

basiamiecz715

Pierwszy raz widzę ten krem, nie widziałam go na oczy......cena jest ..jak dla mnie za wysoka.....ale może takie cudeńko ma tyle kosztować....

Danuta

Kosmetyk może i ciekawy, ale cena nie do zaakceptowania.

Aleksandra44

Cena powala Smile

Magdalena Sobol

Hmm. może kiedyś

bozenkaxxj

Cena trochę boli ale jeżeli jest tak skuteczny jak obiecuje producent to może warto...

Malinka23

to co drogie nie zawsze musi być dobre a opisy zawsze kuszą

OLIWIA25

Cena za wysoka.

Cameleonka

Jeśli rzeczywiście jest w stanie powstrzymać starzenie to jestem skłonna zapłacić wielokrotność tej ceny...

Izabela Hebda

Bardzo ciekawy kosmetyk, który bardzo by się przydał mojej skórze.

Marylka771

Za drogi jak na mnie Smile

Dorota Niewiadomska

Drogie nie zawsze oznacza ...dobre....

sand71

Muszę wypróbować

matiz1232

CHYBA KUPIĘ SKUSZON RECENZJĄ