Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Poznaj Inveo Hyaluron Shot! Plastry pod oczy, które odmładzają

Poznaj Inveo Hyaluron Shot! Plastry pod oczy, które odmładzają

Inveo Hyaluron Shot działa natychmiastowo! Już od pierwszej aplikacji daje efekt gładszej i młodszej skóry wokół oczu. Jak po profesjonalnym zabiegu w salonie kosmetycznym! Inveo Hyaluron Shot działa długofalowo! Regularne aplikacje dwa razy w tygodniu przez półtora miesiąca skracają zmarszczki o 14% i zmniejszają ich liczbę o 38%.

 

Inveo Hyaluron Shot to niezwykłe plastry pod oczy, które szybko i bezboleśnie odmładzają skórę. Każdy plaster posiada ponad 1000 mikroigiełek. Mikroigiełki pod wpływem ciepła rozpuszczają się, uwalniając kwas hialuronowy do naskórka. Po aplikacji skóra wokół oczu jest intensywnie nawilżona i odżywiona. Staje się jędrna, gładka, znikają cienie pod oczami, zmniejszają się zmarszczki.

Inveo Hyaluron Shot to kosmetyk o działaniu natychmiastowym, ale też długofalowym. Plastry warto stosować przed wielkim wyjściem. Efekty poprawy kondycji skóry pod oczami widać już po 2-3 godzinach od aplikacji. Trwałe rezultaty stosowania Inveo Hyaluron Shot przynosi nakładanie plastrów dwa razy w tygodniu przez półtora miesiąca.

Efekty po 2-3 godzinach od nałożenia plastrów:

  • totalne nawilżenie i odżywienie
  • wygładzenie i rozświetlenie skóry
  • zmniejszenie cieni pod oczami
  • redukcja zmarszczek
  • wzmocnienie warstwy hydrolipidowej skóry

Kwas hialuronowy jest substancją, która występuje w organizmie człowieka, a jego podstawową funkcją jest wiązanie wody. Każdego dnia około 30 procent kwasu hialuronowego ulega rozpadowi, a jego miejsce zajmują nowe cząsteczki. Jednak wraz z wiekiem jego ilość zmniejsza się, przez co dochodzi do zmian w tkankach. Pojawiają się zmarszczki. Plastry Inveo Hyaluron Shot pozwalają na szybkie uzupełnianie niedoborów kwasu hialuronowego w skórze.

Cena Inveo Hyaluron Shot – ok. 40 zł

Plastry Inveo Hyaluron Shot dostępne są na https://coloris.sklep.pl/


Więcej kosmetyków do pielęgnacji skóry pod oczami znajdziesz w sklepie faceandlook.com

Dodaj komentarz

Komentarze

bozenkaxxj

Bardzo interesujące plastry, jednak cena ich jest wysoka Smile

Agnieszka Niwińska

Kwas hialuronowy - to lubię Wink

madelaine

cena zdecydowanie na minus 

OLIWIA25

Cena zaporowa.

finezja

Przed wielkim wyjściem jak znalazł.

JULA7

kwas hialuronowy kupuje oddzielnie i dodaję do kremu pod odczy lub aplikuje samodzielnie

Karolina Zając

Faktycznie takie plastry pod oczy mogą nawilżać oraz zmniejszć opuchnięcia ale polecam tutaj nie przeceniać ich możliwośći....Sama miałam do niedawna problem z doliną łez i wypróbowałam bardzo wiele różnych środków, które mogłyby coś w tym zakresie zdziałać jednak w przypadku ich wszystkich dzialanie równało się placebo. Dolina ta powodowała, ze wydawałam się wiecznie zmęczona oraz wiecznie miałam podkrążone oczy.... W koncu jednak zdecydowałam się na zabieg z kwasem hialuronowym pod oczy iw  moim przypadku ten zabieg przyniósł o wiele lepsze efekty niż jakiekolwiek inne... Nie było to zbyt przyjemne ale polecam z uwagi na to, ze kwas hialuronowy to naturalny nawilżacz, który występuje w organizmie tak wiec jest to zupełnie bezpieczne. 

moisha83

Nie znalazłam jeszcze płatków które odmłodzą mnie, cena troche zaporowa