Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Prezenty. Wielkie Księgi Pielęgnacji od Samarite

Prezenty. Wielkie Księgi Pielęgnacji od Samarite

Wręczanie świątecznych prezentów to nie tylko tradycja. To wyraz miłości i możliwość ofiarowania swojej troski zaklętej w starannie wybranym upominku. A Wielkie Księgi Pielęgnacji od Samarité to dowód na to, że można podarować obietnicę pięknej skóry – absolutnej równowagi i harmonii, która się spełni!

 

Samarité to esencja tego, co najskuteczniejsze i najprzyjemniejsze w użyciu. To mądrość, wiedza i poznanie. To świadomość, że nie można składać pustych obietnic. Unikalna kompozycja 33 aptecznych ziół, znanych od tysięcy lat, ma dosłownie magiczne działanie, jakiego nikt do tej pory nie doświadczył. A teraz tajemnicę pięknej skóry twarzy i ciała można podarować. Oto dwa wyjątkowe zestawy prezentowe skrywające przemyślane i oryginalne receptury w pełni odpowiadające na absolutnie wszystkie problemy skóry. Ale na uwagę zasługuje także samo opakowanie – klasyczne, w odcieniu głębokiego granatu niczym nocne niebo, ze złotymi akcentami sprawiającymi, że samo w sobie jest jak drogocenny skarb. Skarb skrywający tajemnicę wiecznej młodości skóry!

Divine Divine Elixir i Divine Cream

Ta Wielka Księga Pielęgnacji zawiera w sobie wszelką niezbędną wiedzę, aby zadbać o skórę twarzy, a produkty zostały dobrane tak, by idealnie zaspokoić potrzeby cery w każdym wieku i na wszystkich jej poziomach. Sekretem skuteczności tego unikalnego duetu  Divine Cream oraz Divine Elixir  jest jego wielowymiarowe działanie. Bogactwo najpotężniejszych naturalnych składników aktywnych i biotechnologicznie zaawansowanych substancji nowej generacji pozwoliły stworzyć produkty mające niemalże magiczne działanie, jakiego do tej pory nikt nie doświadczył. Dogłębnie i długotrwale nawilżona, pełna blasku, ukojona, bez oznak zmęczenia, za to z efektem liftingu  taka jest skóra oddana w ręce tego duetu Samarité.

  • 4 w 1, czyli twarz, oczy, szyja, dekolt
  • Divine Elixir 150 ml
  • Divine Cream 45 ml
  • Cena 279,99 zł

Divine Cream i Supreme Balm

Ta Wielka Księga Pielęgnacji także czerpie to, co najlepsze, z natury i łączy je z tym, co najnowsze w nauce, dzięki czemu dba o skórę twarzy i całego ciała. Zestaw polecany jest osobom stawiającym na kompleksową pielęgnację i szukającym produktów, które łączą pradawne receptury z nowoczesnymi rozwiązaniami. Divine Cream polecany jest do każdej cery  od normalnej, przez przesuszoną po tę borykającą się z rozszerzonymi naczynkami czy innymi niedoskonałościami. Nawilża, zagęszcza, spłyca zmarszczki. Natomiast Supreme Balm to balsam do zadań specjalnych dla skóry suchej i problematycznej, która wymaga ukojenia i naprawy, a nawet redukcji przebarwień, blizn i rozstępów. To kosmetyk i preparat leczniczy w jednym!

  • 10 w 1, czyli twarz, oczy, szyja, dekolt, ciało, głowa, włosy, usta, dłonie, stopy
  • Divine Cream 45 ml
  • Supreme Balm 90 ml
  • Cena 219,99 zł

Po prezenty pod choinkę zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Zestaw Bourjois – czarny tusz do rzęs i róż do policzków. Cena promocyjna 49 zł

Dodaj komentarz