Projekt „Metamorfoza” startuje już 14 września!

Roksana Środa, popularna dietetyk kliniczna i właścicielka marki MajDiet, rusza ponownie z autorskim projektem dietetycznym skierowanym do kobiet. Jesienna edycja pod hasłem „Metamorfoza” wystartuje 14 września, ale już teraz budzi spore zainteresowanie wśród tych pań, które także jesienią i zimą chcą utrzymać zdrową sylwetkę i formę.

 

Wiosną tego roku zaproponowałam moim czytelniczkom i obserwatorkom 3-miesięczny projekt „Bikini”. Zgromadził on aż 80 aktywnych uczestniczek, a miejsca wyprzedały się w ciągu kilku dni — mówi Roksana Środa i dodaje: — To był niezwykle angażujący czas dla każdej z nich. Jednak efekty, które udało się osiągnąć, były tego jak najbardziej warte. Przyniosły dziewczynom poprawę samopoczucia, satysfakcję i motywację do kontynuowania tej zdrowej przygody.

Jesienna edycja pod hasłem „Metamorfoza” to 2-miesięczny projekt online, który łączy w sobie żywienie, treningi, motywację i edukację. Dietetyk kliniczna, Roksana Środa, w jego ramach tworzy wyjątkowy zespół wsparcia zgromadzony wokół ekskluzywnej, zamkniętej grupy na Facebooku. Tym razem do projektu może dołączyć 120-150 kobiet.

Podczas trwania projektu uczestniczki otrzymują dostęp do profesjonalnego planu treningowego, planu dietetycznego, wartościowych materiałów merytorycznych, przepisów na każdy tydzień, ebooka ze wszystkimi materiałami z całego projektu tuż po jego zakończeniu. Jesienna odsłona zostanie urozmaicona live`ami prowadzonymi przez specjalistów: specjalistkę ginekologa-położnika lek. Agnieszkę Golis-Tomalę, psychodietetyk mgr Katarzynę Walderę, trenerkę (w formie treningów online) Katarzynę Pytkę. Uczestniczki wezmą udział także w warsztatach kulinarnych online, które poprowadzą Julia Migdalska i Zosia Leszczyńska z Food In Green.

Kobiety uczestniczące w tym projekcie wspólnie motywują się, inspirują i idą w konkretnym celu. — To szczególnie ważne teraz, kiedy nasza aktywność może niebawem zostać ponownie ograniczona do domowej przestrzeni, dlatego tym bardziej zależy nam na dotarciu do jak najszerszego grona kobiet i dziewczyn, które pragną poprawić swoją sylwetkę, jakość odżywania i komfort życia — przyznaje inicjatorka projektu.

Wszystkie informacje na temat projektu „Metamorfoza” dostępne są na profilu IG i FB Roksany Środy: https://www.instagram.com/roksana_sroda, https://www.facebook.com/dietetykroksana.

Miło nam poinformować, że wydarzenie objął patronatem medialnym serwis Face&Look.

Pozostali patroni medialni: DamskieSprawy.pl, Imperium Kobiet, MilionKobiet.pl, KobietaMag.pl, GlamStyle.pl. Partnerzy projektu: N'oveen, MojaButelka.pl, Argan House.

fot. materiały prasowe


Na udane zakupy zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Tami MyCare Naturalne, pielęgnacyjne chusteczki do ciała. Cena 7,99 zł/50 szt.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów