Face&Look > URODA > MAKIJAŻ > WŁOSY > PIELĘGNACJA > ZDROWIE > F&L CLUB > Przyjdź do Strefy Face&Look! Bądź piękna i pomóż odzyskać piękno!

Przyjdź do Strefy Face&Look! Bądź piękna i pomóż odzyskać piękno!

Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days to wielkie wydarzenie poświęcone urodzie. Dla magazynu i portalu „Face&Look”, który na targach zaprasza do swojej strefy, to także okazja do wsparcia tych kobiet, którym trudno uwierzyć, że są piękne.

 
W czasie targów – prawdziwego święta urody – Face&Look nie zapomina o tych kobietach, które potrzebują wsparcia w trudnych chwilach. Przy stoisku Face&Look będziemy zbierać drobne datki na wsparcie fundacji „Piękniejsze życie”. Fundacja pomaga kobietom zmagającym się z chorobami nowotworowymi uwierzyć we własne piękno. Organizuje dla nich bezpłatne warsztaty, na których wizażyści i kosmetyczki uczą zasad pielęgnacji i makijażu. Nasi darczyńcy otrzymają na stoisku Face&Look drobne upominki!
 
Targi odbędą się w dniach 21-23 września w halach Ptak Warsaw Expo – największym centrum targowo-kongresowym w Europie Środkowej. 
 
Na spotkania wejdą posiadacze biletów, które można kupić poprzez stronę FaceandLook.pl: https://www.faceandlook.pl/strefa-facelook-na-beauty-days-tu-kupisz-bilet-z-niespodzianka
 
#StrefaFacenadLook #BeautyStrefa

fot. Pexels

Dodaj komentarz