Face&Look > Relacja z eventu Beauty Mania w Polkowicach – zapraszamy na film

Relacja z eventu Beauty Mania w Polkowicach – zapraszamy na film

Beauty Mania w Polkowicach to było prawdziwe święto urody, wypełnione atrakcjami. Zapraszamy do obejrzenia relacji.
 

25 listopada 2017 w Polkowicach odbyło się kolejne z cyklu spotkań Beauty Mania organizowane przez Face&Look oraz sieć Kosmeteria Eksperci Urody. Spotkanie miało charakter otwarty, każdy mógł przyjść i korzystać ze wszystkich atrakcji. 

 
 
Każda Pani gotowa na metamorfozy mogła wykonać sobie zabieg kosmetyczny, a także oddać się w ręce makijażystki lub manikiurzystki. Uczestniczki chętnie odwiedzały stoiska kosmetyczne z kosmetykami kolorowymi, pielęgnacyjnymi, na których mogły nie tylko przetestować kosmetyki, ale też kupić po atrakcyjnych cenach.
 
Event był także doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy o swoim zdrowiu – o mądrej pielęgnacji ciała i kontroli zdrowia piersi opowiadała Monika Słowińska, która także wykonywała odprężający masaż dłoni świecami aromaterapeutycznymi.
 
Momentami budzącymi duże emocje były konkursy trwające przez cały dzień, w których można było wygrać doskonałe kosmetyki. Upominki w postaci firmowych koszulek otrzymały także uczestniczki bardzo energetycznego spotkania z Siostrami Bukowskimi, z którymi można było potrenować, poznać możliwości swojego ciała i dowiedzieć się, jak zrzucić niepotrzebne kilogramy i wyrzeźbić sylwetkę.
 
Spotkanie zakończył koncert Patryka Kumóra, na które czekała większość młodszych uczestniczek eventu.
 
Jeśli chcecie uczestiniczyć z nami w kolejnych spotkaniach z cyklu Beauty Mania, zapraszamy:
 
 
 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

uid); $img = '/sites/all/themes/fnl_tpl_temp/images/ona.jpg'; if(isset($user->field_avatar['und'][0]['uri'])){ $img = image_style_url('avatar', $user->field_avatar['und'][0]['uri']); } echo ''; ?>
kylaina

Mnie najbardziej by kusiły stoiska z kosmetykami, mam ich sporo, a i tak ciągnie Blum 3

uid); $img = '/sites/all/themes/fnl_tpl_temp/images/ona.jpg'; if(isset($user->field_avatar['und'][0]['uri'])){ $img = image_style_url('avatar', $user->field_avatar['und'][0]['uri']); } echo ''; ?>
sisi13

Całkiem spore zainteresowanie.