Face&Look > URODA > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Samoopalacz w żelu do twarzy i ciała

Samoopalacz w żelu do twarzy i ciała

Stosowanie kosmetycznych metod samoopalających jest popularną, zdrową i wygodną alternatywą do wizyt w solarium lub kąpieli słonecznych, które często mają negatywny wpływ na kondycję skóry. Forma żelu samoopalającego to szybki, bezpieczny i skuteczny sposób na równomierną, łatwą w aplikacji i naturalną opaleniznę bez wysuszania skóry.
 
 Ekspresowy samoopalacz w żelu do twarzy i ciała z serii Summer Gold Eveline Cosmetics zapewnia:
- jednolity koloryt bez smug
- głębokie nawilżenie
- świeży zapach.
Ekspresowy samoopalacz w żelu do twarzy i ciała Summer Gold Eveline Cosmetics to wyjątkowy produkt, który błyskawicznie zapewnia równomierną i naturalną opaleniznę bez wysuszania i podrażniania  skóry. Kompleksowo pielęgnuje skórę nadając jej delikatny słoneczny blaski i pozostawiając ją jedwabiście miękką i elastyczną. Przyjemna, żelowa konsystencja szybko się wchłania i nie brudzi ubrań. Do wyboru formuła do jasnej lub ciemnej karnacji. 
Produkt przeznaczony zarówno do regularnego stosowania dla osób z problemami skórnymi, uniemożliwiającymi tradycyjne opalanie, jak i do doraźnego użycia, w celu podkreślenia efektu nabytej już opalenizny lub poprawienia koloryt skóry w zależności od potrzeb. Żelowy samoopalacz gwarantuje wygodną aplikację w każdej sytuacji, gwarantuje nie tylko równomierną opaleniznę, lecz również łagodną pielęgnację skóry.
 
Cena ok. 15,99 zł /  100 ml 
 
Eveline Cosmetics, www.eveline.eu
 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Problem zaczyna się, gdy opalenizna zaczyna schodzić.

Cameleonka

To może być ciekawostka. Mniemam iż zamysłem stworzenia takiego produktu w żelu jest ułatwienie roprowadzania na skórze i zminimalizowanie tym samym nierówności czyli barwnych 'zacieków'. Będę mieć go na oku jak tylko zużyję moje samoopalacze.

Agnieszka Niwińska

Ciekawa propozycja, żelowa konsystencja może być łatwiejsza w użyciu.

JULA7

Uwielbiam wszystkie samoopalacze które nie pachna brzydko..a cięzko taki znaleźdź bo zawsze po godzince wyczuwam smrodek i biegne pod prysznic

kylaina

Jakoś nie mam parcia na opaleniznę. Przygoda z samoopalaczami była trudna..

lussi61

ciekawy produkt, chętnie przetestuję Smile

Maja Markiewicz

ciekawe czy zostawia smugi

tenja

Dla mnie samoopalacze  w zelu są za ciezkie,, długo się wchłaniaja