Face&Look > MODA > Sesja zdjęciowa marki Kelly Couronne. Backstage!

Sesja zdjęciowa marki Kelly Couronne. Backstage!

Niedawno odbyła się sesja zdjęciowa marki Kelly Couronne. Dzięki niej wietnamska projektantka, która jest założycielką marki, będzie się promować w Polsce i za granicą. 

W ostatnim czasie głośno było w mediach o projektantce z Wietnamu Kelly Truong, która od 15 lat mieszka w Polsce i właśnie otworzyła swój pierwszy butik w Warszawie. Jest bardzo aktywna w biznesie modowym i kosmetycznym. Jej marka, Kelly Couronne, doczekała się pierwszej profesjonalnej sesji wizerunkowej i, sądząc po zdjęciach, będzie to sukces. Zdjęcia z sesji będą użyte do międzynarodowej kampanii reklamowej marki Kelly Couronne.
 
 
Plasterstudio w Warszawie to miejsce wyjątkowe i gościnne. Nic dziwnego, że ekipa realizująca sesję zdjęciową dla marki Kelly Couronne czuła się tu jak w domu. 
 
 
Ambasadorkami marki są dwie niezaprzeczalnie piękne kobiety, czyli Magdalena Gawęcka, malarka, jutuberka, modelka, i Kelly Troung, projektantka i businesswoman. Piękno i egzotyka w jednym. Urok modelek i profesjonalizm ekipy gwarantują sukces.
 
 

Już dziś projektantka zapowiada otwarcie kolejnych butików w Polsce, prezentację nowej strony internetowej oraz otwarcie flagowego salonu w Hanoi. Niewykluczone, że na medialnym otwarciu butiku w Hanoi pojawią się finalistki konkursu Miss Warszawy, bowiem Kelly Couronne jest w jury tej imprezy.


Fot. Bruno Fidrych/Plasterstudio
 

Dodaj komentarz

Komentarze

JULA7

Nie znam tej marki

Agaagaja

Też mi jest zupełnie nieznana.

OLIWIA25

Nowosci.

sisi13

Ostatnie foto przerażające.

Moniiaa

Mnie zastanawia co oni robią Biggrin I w sumie po co...

Beatris20

Ciekawa jestem tej kolekcji. Zdjęcie z przycinania rzęs jest dobre:).

Cameleonka

Przycinanie rzęs nożyczkami? Czemu nie? Choć przyznaję- powiało grozą;)

bozenkaxxj

Ciekawa jestem kolekcji i życzę powodzenia nowej marce na arenie międzynarodowej Smile

jogav

Pierwsze słyszę o takiej marce.

finezja

Powodzenia na każdym z możliwych szczeblów Smile 

Moniiaa

Marka dla mnie totalna nieznana, ale zdjęcia fajne. 

Malinka23

nie znam marki Sorry 2