Face&Look > MODA > LOOKI > PORADY > TRENDY > Siostry Bukowskie: Jak nosić szarość, żeby nie było nudno?

Siostry Bukowskie: Jak nosić szarość, żeby nie było nudno?

Szary kolor może wydawać się mało wyrazisty. To prawda, ten kolor sam w sobie jest neutralny. Nie możemy jednak zapominać o dodatkach! Jeśli je odpowiednio dobierzemy, stworzymy ponadczasowy i elegancki outfit. 

 
Zapełnianie swojej szafy ubraniami w szarym odcieniu ma sporo zalet: nosząc je nie musimy patrzeć na trendy, ponieważ zawsze możemy wyglądać modnie. Jasne szarości połączone z pastelami wyglądają promiennie, a szary przełamany intensywnymi kolorami dodatków zaczyna nabierać zupełnie nowego, rockowego stylu.
My jesteśmy zwolenniczkami stylizacji, w których najnowsze trendy pojawiają się w formie dodatków, a nie podstawy ubioru. Nie zapominajmy więc o odcieniach szarości, które stanowią doskonałą bazę i sprawdzają się w każdej sytuacji – od oficjalnego wyjścia po weekendowy wypad za miasto. Możemy też wybierać pomiędzy różnymi tonami – od gołębiego, popielatego aż po intensywne i ciemniejsze szarości.
Warto więc szare elementy garderoby trzymać w swojej szafie, mimo zmiennej mody. A oto nasza propozycja stylizacji, w której dominuje ten właśnie kolor:
 
 
 

Tekst i zdjęcia Siostry Bukowskie

 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

kylaina

Bardzo ładne, choć ja wybrałambym inny kolor dodatków Smile

kryska.67

Uwielbiam szarości, mam jej dosyć sporo w swojej szafie.

sisi13

W takich szpilkach to mogę się pokazać tylko swojemu ortopedzie. To by było morderstwo z premedytacją. Zawał na miejscu Smile

Kotik

I pomyśleć, że te wcale nie są ekstremalne! Smile

sisi13

Ja już w takich wyglądam jakbym parodiowała chód. Ale noga wygląda w nich bosko i zawsze będę wzdychać do takich szpil.

basiamiecz715

Uwielbiam szarości,ale zawsze przełamuję je jakimś fajnym kolorem dodatków....ten kolor torebki dla mnie jest okey Smile

finezja

Wszelkie szarości przełamane delikatną pastelą zawsze mają zacne wykończenie.Urocza sesja...piękne zestawienie Smile 

Kotik

Szarość z różem jakoś się nie nudzi Smile

maybe92

Bardzo lubię połączenie szarości i różu, szczególnie pudrowego.