Face&Look > ZDROWIE > FITNESS > Siostry Bukowskie: Pomysły na zdrowe i szybkie śniadanie

Siostry Bukowskie: Pomysły na zdrowe i szybkie śniadanie

Będąc studentką wybiegałam z domu na zajęcia z kubkiem kawy. Nie jadłam śniadań, na uczelni wrzucałam w siebie jakąś kanapkę, batona albo jogurt, a pierwszy pełnowartościowy posiłek zjadałam około godziny 16.00. Moja porcja obiadowa spokojnie zaspokoiłaby górnika, ale wilczy głód, do jakiego się doprowadzałam, sprawiał, że nie potrafiłam tego kontrolować.

 
Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ogromny wpływ na to, co jemy w ciągu całego dnia, ma poranny posiłek. Jeśli wiecznie się spieszysz i rano wybiegasz z domu naczczo, nie masz apetytu tuż po przebudzeniu albo próbujesz zrzucić kilka centymetrów unikając śniadań, to wiedz, że efekt będzie odwrotny. Sprawdź nasze szybkie patenty na pełnowartościowy i sycący posiłek.
 
 
 
 
 
 
 

Tekst i zdjęcia: Siostry Bukowskie

 

Siostry Bukowskie

Siostry Bukowskie, czyli Patrycja i Martyna Bukowskie to energetyczny rodzinny duet, który dzień w dzień wstaje z głową pełną pomysłów i motywuje swoich fanów do stałej pracy nad sobą z uśmiechem na twarzy. 
 
Największą popularność Pati i Marsi zyskały dzięki promocji zdrowego trybu życia na swoim blogu, którego prowadzą już od 2012 roku! Od pięciu lat konsekwentnie się rozwijają i dbają o każdy, nawet najmniejszy aspekt działalności. Wyznają zdroworozsądkową zasadę stawiania sobie granic wyrozumiałości, która pozwala zachować balans między dążeniem do idealnej sylwetki, a obowiązkami dnia codziennego. W myśl tej reguły sport traktują, jako swoisty rodzaj higieny osobistej potrzebny każdemu współczesnemu człowiekowi. Siostry są zdania, że aktywność fizyczna powinna przychodzić naturalnie i automatycznie, jak poranne śniadanie lub mycie włosów. Tym właśnie chcą się dzielić z innymi. 
 
Innowacyjne podejście do tematyki fitnessu przysporzyło siostrom wielu sympatyków: ich fanpage ma już ponad 220 tys. polubień, a ich blog odwiedzono już niemal 9,8 mln razy - dzięki temu Pati i Marsi są najbardziej popularnym rodzeństwem w polskim Internecie.
 

Dodaj komentarz

Komentarze

eliska

Serek wiejski pychotka i koktaile też

Liliana 5555

Zdrowe śniadanie to podstawa Smile 

Beatris20

Jak zje się dobre sniadanie to potem nie ma napadów głodu przez cały dzień.

JULA7

Wszystko z powyższych propozycji stosuje oprócz odzywek białkowych

dreams1

wszystko tak smacznie wygląda i oczywiście jest zdrowe, z chęcią skorzystam 

tenja

Fajne pomysły na zdrowe posiłki, na dodatek poste bez dużego wkładu pracy i składników. Do rzerzuchy dołaczyłabym kiełki ( uwielbiam rzodkiewki )

Beatris20

Zdrowe i pyszne śniadania. Czesto właśnie u mnie jest owsianka, jajecznica lub koktajle